VOLYŇSKÁ DRAKIÁDAKdy: Sobota 22.10. ve 14,00
Kde: VRCH “ŠIBENIČÁK”
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 3105

17.11.'10, Pavel Pubal, Sport
Volyňské áčko má po podzimu nakročeno k postupu
Volyňské áčko má po podzimu nakročeno k postupuOba volyňské týmy skončily po podzimu na čelních místech svých soutěží. Jarní část sezóny tak může přinést velká dramata, protože A-tým má jasnou ambici - postup do krajské I.B třídy. Úspěšná je ale i rezerva a mládežnické týmy.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 3028

11.09.'10, hkn volyne, Sport
Podzimní Fichtl cup
Podzimní Fichtl cupV sobotu 18.9.2010 se uskuteční v okolí volyňského koupaliště 4.ročník závodů motocyklů JAWA 50.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2673

10.05.'10, hkn volyne, Sport
Kolem kolem koupáku
Kolem kolem koupákuV sobotu 15.5. se na volyňské koupaliště sjedou příznivci horských a trekových kol. Na upravené trati po ficht cupu proběhnou závody těchto fyzicky zdatných nadšenců.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 5 | počet přístupů: 2735

02.05.'10, hkn volyne, Sport
Fichtl Cup po čtvrté ve Volyni
Fichtl Cup po čtvrté ve VolyniV sobotu 8. 5. 2010 se na volyňském koupališti se opět rozburácejí silné motory Jawa 50.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2952

14.08.'09, Strakonický deník, Sport
Slávia Praha porazila Slavoj Volyně
Slávia Praha porazila Slavoj VolyněPřátelské utkání, které bylo hlavním bodem oslav, skončilo 4:1 pro pražský klub z Edenu.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 3745

20.05.'09, Pavel Pubal, Sport
Slavoj prohrál v Sousedovicích, sen o postupu se rozplývá
Slavoj prohrál v Sousedovicích, sen o postupu se rozplýváPřed týdnem Slavoj na jaře poprvé prohrál, podlehl Sousedovicím 1:0. Áčko porazilo tento týden stejným poměrem Cehnice, nicméně postup do 1.B třídy je již spíše pasé. Díky prohře na Westře se propadl na třetí místo za Poříčí. Soutěž vede již zmíněná Westra Sousedovice.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 3172

05.05.'09, Pavel Pubal, Sport
Slavoj pokračuje na vítězné vlně
Slavoj pokračuje na vítězné vlněK jasné sobotní výhře nad třetím Bavorovem stačila domácím druhá půle. V té Slavoj zúročil jako již poněkolikáté svou fyzickou nadvládu nad celým zbytkem OP a svého soupeře znemožnil.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2979

20.04.'09, Pavel Pubal, Sport
Slavoj si díky výbornému výkonu poradil s Osekem
Slavoj si díky výbornému výkonu poradil s OsekemNejlepší výkon jara - jinak se snad ani sobotní "poprava" rezervy Oseka nazvat nedala. Utkání bylo celých 90 minut v režii domácích. Vítězství napomohla nádherná branka Kubeše již v šesté minutě zápasu.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2662

14.04.'09, Pavel Pubal, Sport
Muži navázali v Hošticích na tři body z derby
Muži navázali v Hošticích na tři body z derbyHráčům Volyně se úvod utkání nepovedl, nakonec však zaslouženě zvítězil. Hrálo se v sobotu ve Střelských Hošticích od 16:30. Utkání začalo bohužel podobně jako zápas v Pracejovicích. Oba týmy ze spodku tabulky nám totiž na začátku zápasu dali gol a Volyni tak čekal těžký boj.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2999

30.03.'09, Pavel Pubal, Sport
Slavoj vydřel v Pracejovicích tři body
Slavoj vydřel v Pracejovicích tři bodyJinak než vydřené 3 body se zisk z prvního jarního soutěžního zápasu nazvat nedá. Na půdě posledního celku soutěže totiž Slavoj příliš povedené utkání neodehrál.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2880

26.03.'09, Pavel Pubal, Sport
Slavoj v přípravě porazil Čkyni
Slavoj v přípravě porazil ČkyniMinulou sobotu, 14. března 2009, nastoupili svěřenci trenéra Němečka na Prachatické umělce proti rezervě Čkyně. S tímto soupeřem se muži střetli již na začátku přípravy (8. února- prohra 1:2) a tak mohl být tento zápas zajímavým měřítkem, jak na tým zapůsobila tvrdá zimní příprava.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2621

RE: Hajzlové [Petr A.]