Version 2.02

05.05.'09, Pavel Pubal, Sport
počet přístupů: 2996
Slavoj pokračuje na vítězné vlně
K jasné sobotní výhře nad třetím Bavorovem stačila domácím druhá půle. V té Slavoj zúročil jako již poněkolikáté svou fyzickou nadvládu nad celým zbytkem OP a svého soupeře znemožnil.
První poločas téměř nebyl ke koukání, po přestávce však hru na hrotu oživil Ryba a začali také padat goly. Posledních 20 minut se hrálo jako již tradičně jen na jednu bránu, soupeř opět nezvládl tempo domácích. Chyběli Rangl, Chochol a Škopek, který se v pondělí v Písku podrobí operaci zraněného kolene- přejeme hodně zdraví a rychlý návrat na trávníky. O výhru 3:0 se zasloužili Kabrna a Kubeš, který vstřelil dokonce 2 branky. Příští kolo hraje 2. Slavoj na půdě leadera tabulky- v Sousedovicích proti místní Westře.

V prvním poločase se hrál celkem nezáživný fotbal, oba týmy si byly vědomy o co se hraje, a tak se hrálo opatrně a bez šancí. Bavorov byl zpočátku fotbalovějším týmem, šance měl přesto Slavoj. Jako první zahrozil Mack, jeho střela v 8. minutě však skončila nad. V 19. minutě měl šanci také Bavorov, neštastnou hlavičku stopera Jariabky naštěstí zpod břevna vytáhl Hrdina na roh. Na závěr prvního poločasu střílel Kabrna, jeho tečovaná střela (neobvykle pravačkou) skončila jen na tyči! V 65. minutě poslal nádherný pas Lukeš za obranu na Priharu, ten však pálil z otočky jen do břevna! V těchto chvílích již přebíral Slavoj iniciativu, Bavorov se bránil stejně jako v souběžně hraném zápase ČR - Slovensko (MS v hokeji) Slováci, nicméně branky nepřicházely. Až v 70. minutě se Slavoj prosadil, Mack nahrál volnému Kabrnovi, který napálil z vápna balon tak tvrdě, že se zastavil až v síti- 1:0! O 3 minuty se mohl prosadit opět Kabrna, jeho nádherná standartka však minula šibenici jen o centrimetry. V závěru vyšperkoval skore 2x Kubeš, když se prosadil nejprve po překrásném pasu za obranu a podruhé střelou z hranice vápna po přihrávce Prihary. Zápas tak skončil 3:0.

Sestava SKS: Hrdina- Myslivec, Jariabka, Lukeš, Liška- Kubeš, Tříska, Kabrna, Mack- Prihara, Červený. Střídali Ryba, Uhlík. Připraveni byli také Mráz a Vilánek.

autor: Pavel Pubal
datum: 05.05.'09