Version 2.02

14.04.'09, Pavel Pubal, Sport
počet přístupů: 3003
Muži navázali v Hošticích na tři body z derby
Hráčům Volyně se úvod utkání nepovedl, nakonec však zaslouženě zvítězil. Hrálo se v sobotu ve Střelských Hošticích od 16:30. Utkání začalo bohužel podobně jako zápas v Pracejovicích. Oba týmy ze spodku tabulky nám totiž na začátku zápasu dali gol a Volyni tak čekal těžký boj.
I tentokráte ho naštěstí zvládla, golově se blýskl především Chochol (2 branky). Slavoji chybělo několik hráčů z obvyklého kádru- kromě dlouhodobě zraněného Škopka také Rangl, Ryba, Uhlík a s drobným zraněním Mack.

Úvod utkání připomínal bohužel pouze trápení ze zápasu s Malenicemi. Velmi špatný výkon zaslouženě vyvrcholil již v 8. minutě, když obrana Slavoje podcenila centrovaným balon a Hoštický Málek byl před Hrdinou sám- 0:1. Na dostřel soupeře se Slavoj dostal poprvé až v 16. minutě, kdy střílel po narážečce Prihary s Kubešem Chochol nad.

Přesto pokračoval ostudný výkon Slavoje, ve 21. minutě podběhl Myslivec přetažený centr- hlavička soupeře letěla naštěstí mimo. Svěřenci trenéra Němečka se začali rozehřívat v tomto parném počasí až okolo 30. minuty. Hned z první vážnější akce ve 31. minutě vyrovnal po individuální akci středem hřiště Chochol- 1:1. Tlak Volyně pokračoval, hned o 3 minuty později byl na penaltě volný Rojík. Jeho střela z voleje byla odvrácena na roh.

V nastavení prvního poločasu u lajny zabojoval kapitán Kubeš, jehož centr hledal před brankou opět Rojíka. Jeho hlavička mířila nad, to však především díky faulu obránce Hoštic- PENALTA! Na tu se postavil stoper Jariabka, ovšem nedal!
S laxním pokutovým kopem neměl větší problémy ani tento jinak velmi podprůměrný golman soupeře. Do kabin se tedy odcházelo za nerozhodnutého stavu 1:1.

Do druhé části jako by vletěl konečně ten Slavoj, který by chtěli fanoušci vidět. Jako první zahrozil v 56. minutě Liška, jehož nádhernou hlavičku po centru Kabrny zastavilo břevno! Hned z následující akce pálil po zemi z otočky Chochol, ani ten se však neprosadil. Golostroj Slavoje se opět rozjel až v 64. minutě- střelu Kabrny zpoza šestnáctky vyrazil brankář před Priharu, který skoroval- 2:1. Tento gol o celém utkání rozhodl, neboť soupeř se rozložil jako balíček z karet. O 2 minuty později proměnil brejk 3 na 2 Chochol a v 67. minutě doklepl Mack do brány balon po chybě brankáře. Slavoj tedy vsítil 3 branky během 4 minut!

Závěr utkání se již v poklidu dohrával, na hřiště se dostal také Mráz. Vypracoval si také solidní šanci, jeho hlavička však letěla jen těsně mimo. Zápas skončil 4:1.

Sestava SKS: Hrdina- Liška, Jariabka, Tříska, Myslivec- Kubeš, Lukeš, Kabrna, Rojík- Chochol, Prihara. Střídali Mack, Vilánek a brankář Mráz do pole.

autor: Pavel Pubal
datum: 14.04.'09

Diskuse na téma: Muži navázali v Hošticích na tři body z derby