Version 2.02

20.05.'09, Pavel Pubal, Sport
počet přístupů: 3187
Slavoj prohrál v Sousedovicích, sen o postupu se rozplývá
Před týdnem Slavoj na jaře poprvé prohrál, podlehl Sousedovicím 1:0. Áčko porazilo tento týden stejným poměrem Cehnice, nicméně postup do 1.B třídy je již spíše pasé. Díky prohře na Westře se propadl na třetí místo za Poříčí. Soutěž vede již zmíněná Westra Sousedovice.
SK Slavoj Volyně - Westra Sousedovice 0:1 (neděle, 10.5.2009)

Týmu chyběla především finální přihrávka, nebot jsme především ve druhé půli Westře nic nedovolili, soupeře přeběhali, nicméně si nic extra nevytvořili. Největší šance neproměnili až v závěru při hře vabank Kubeš a Jariabka. Šance na postup z prvního místa se tímto zápasem bohužel rapidně snížili, Volyně se dokonce propadla na 3. místo za v sobotu zvítězivší celek Poříčí. Reportáž naleznete zde: sksvolyne.ic.cz/index.php?site=news_comments&newsID=237&lang=de#

SK Slavoj Volyně - Cehnice 1:0 (sobota, 16.5.2009)

V sobotu od 17:00 nastoupilo Áčko proti dvanáctým Cehnicícm. Favorit utkání byl tedy jasný, nicméně Slavoj předvedl ještě o třídu horší výkon než před týdnem se Sousedovicemi. K výhře 1:0 se doslova protrápil, tři body zajistil již ve 20. sekundě Kabrna. Na hrotu nastoupil stejně jako s Bavorovem Červený, o půli byl opět vystřídán Rybou. Prvních 20 minut předváděl Slavoj pěkný fotbal, oproti utkání na Westře se dařilo především Kabrnovi. Druhá půle byla bohužel nejhorší částí jara, neviditelní byli především obvyklí tahouni útočných akcí Kubeš s Mackem. Navíc byl Kabrna po hloupém zákroku v 63. minutě vyloučen (druhá žlutá karta). Kromě delší dobu zraněných Chochola, Rangla a Škopka chyběl také Jariabka. Na postu stopera jej nahradil Lukeš. Reportáž naleznete zde: sksvolyne.ic.cz/index.php?site=news_comments&newsID=241&lang=de
autor: Pavel Pubal
datum: 20.05.'09

Diskuse na téma: Slavoj prohrál v Sousedovicích, sen o postupu se rozplývá