Druhý domácí zápas v sezoně a druhé vítězství! Svěřenci trenéra Luďka Cimrhanzla mají na svém kontě po třech odehraných zápasech šest bodů a jsou čtvrtí.

Volyně – Poříčí 2:1 (1:1). Branky: 10. a 55. Gašpar – 35. Krýsl.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Dvořák, Němeček st., Malina – Gašpar (69. Prihara), Mack, Chvosta, Havlíček – Kubeš (69. Němeček ml.), Škopek (86. Frk).

Sestava Poříčí: Landa – Pešek, Harenčák, Hanzlík, Kubr (28. Pešír) – Kejda, M. Šrámek, Strakoš, Kovanda – Krýsl, Polan (55. Civáni).

Úvod patřil Volyni. První branku obstaral již v desáté minutě Gašpar, jenž patičkou lehce tečoval centr od postranní čáry a míč skončil u vzdálenější tyče – 1:0. Poříčí dokázalo nalézt odpověď deset minut před přestávkou, kdy si na pravé straně naběhl na dlouhý pas Krýsl a s přehledem překonal Mráze střelou na zadní tyč – 1:1. Druhou půli začala Volyně náporem, který zúročila ve vedoucí branku už v 55. minutě, kdy se znovu trefil Gašpar. Tentokrát si zpracoval přihrávku od Kubeše a následně přehodil gólmana Landu přesně k tyči – 2:1. Poříčí hru otevřelo, takže šance střídala šanci. Jenže domácí gólman Mráz vytáhl několik pěkných zákroků a na druhé straně nedokázal například Chvosta trefit z malého vápna prázdnou bránu, takže už se skóre neměnilo. Stínem utkání bylo zranění poříčského Martina Polana. Šestnáctiletý talent si odnesl ze souboje s domácím brankářem zlomeninu klíční kosti.

• Mladší přípravka: Volyně – Dražejov, neděle (7.9.) 11:00 ve Volyni – 3. kolo

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ