Trenér Luděk Cimrhanzl udělal po vítězném utkání s Poříčím pro duel na horké půdě ve Vlachově Březí jedinou vynucenou změnu, nemocného Patrika Gašpara, který nakonec nastoupil na závěrečnou část utkání, nahradil Jiří Němeček mladší. Ani ze druhého zápasu na hřišti soupeře ale Volyně body nepřivezla. V příštím kole se pokusí proti Strunkovicím nad Blanicí navázat naopak na stoprocentní domácí úspěšnost.

Zápas ve Vlachově Březí ovlivnila rychlá vedoucí branky domácích, kteří se radovali už po necelé minutě hry. Vlachovo Březí bylo lepší zhruba v úvodních 20 minutách, poté převzali taktovku fotbalisté Volyně, ale jedinou hostující branku vstřelil před pauzou Jiří Němeček st. ze standardní situace. Po přestávce si Volyně vypracovala několik nadějných situací, ale otočit stav už nedokázala a trest přišel v 85. minutě, kdy překonal svého jmenovce v brance Volyně domácí Mráz – 2:1.

Vlachovo Březí – Volyně 2:1 (1:1). Branky: 1. Kužvart, 85. Mráz – 35. Němeček st.

Sestava: Mráz – Rojík, Němeček st., Dvořák, Malina – Němeček ml. (65. P. Gašpar), Mack, Chvosta, Havlíček – Kubeš, Škopek.

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: Volyně B – Drahonice 1:1
Dorost: Volyně – Kovářov 1:3
Starší žáci: Volyně – Protivín 3:2
Mladší žáci: Volyně – Protivín 2:4
Starší přípravka: Volyně – Vodňany 5:0 (3:0) – 3. září, Volyně – Dražejov 4:6 (1:2)
Mladší přípravka: Volyně – Vodňany 19:1 (9:1) – 3. září, Volyně – Dražejov 5:3 (3:0)

• Mladší přípravka: Volyně – Katovice, sobota (13.9.) 10:00 v Katovicích – 4. kolo

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ