volyne.info
homepage
čtvrtek,
svátek má Hanuš
nastavit jako výchozí
info:
Novinky
Co se děje ve městě
Glosy a komentáře
Historie
Instituce
Kultura
Oficiální informace
Povodně
Radnice
Rodáci ve světě
Školy a vzdělávání
Sport
Stránky firem
Turistické informace
volby
Zájmové spolky

online:1
xxxxx
Už jste byli v kavárně?
Ano
Ne
Ona tu nějaká je?
Výsledky
Version 2.02

Internetový prodej automobilových výfuků – www.eshop-vyfuky.cz

Butik Radost - dámské oblečení, móda a dárky online – www.i-radost.cz
 

Reakce na: názor [obyvatelka Volyně, 26.06.'08]
26.06.'08, obyvatelka Volyně
jméno:                       
nadpis:
opište text:

  

Upozornění: Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


RE: názor [Artur Ropotamo, 26.06.'08, 15:32]
Dekuji, Vase slova bych mohl podepsat.

RE: názor [JanaO, 17.07.'08, 15:57]
Po přečtení veškerých názoru k danému tématu doufám, že alespoň tento příspěvek k diskuzi nebude nikterak urážlivě napaden. V této diskuzi se občané téhož města neustále jen přetahují o tom kdo je více a kdo méně inteligentní, co kdo dělal v minulosti..
Myslím si, že je dobře, o dané problematice mluvit. Je to věc která se týká nás všech a osobně bych se k tomu vyslovila, i kdyby nebyl iniciátorem pan Jakubec.
To, že se zde vyskytují názory lidí starší generace, je podle mého mínění dáno tím, že většina lidí mladší generace nemá čas (což je podle mne škoda, přeci jen jde o to, jak se nám bude v budoucnu žít v našem rodnném městě) a je znechucena tím co se kolem děje. Za normálních okolností si dovoluji o sobě tvrdit, že jsem optimista... V tomto případě to vidím spíše pesimisticky. Myslím si, že je již dávno rozhodnuto jak se daná věc bude dále vyvíjet a veškeré další námitky budou tak nebo tak "smeteny ze stolu". Svědčí o tom i fakt, kdy pan Jakubec cituje ze svého zdroje, že místo bývalé Mototechny se nenachází v zátopové oblasti.. Táke jsem byla zvědavá na internetové stránky, které uvádí ve svém článku. Nevím zda je to chybou z mé strany, každopádně po několika pokusech se mi je nepodařilo otevřít. Tudíž jsem se nic nedozvěděla.

RE: názor [JanaO, 17.07.'08, 16:08]
Proto bych chtěla ještě všechny požádat, aby nebyli lhostejni ke svému okolí a udělali něco pro to, aby se nám v našem malebném městečku žilo lépe. Osobně se domnívám, že s termickou pecí k tomu nikterak nepřispějeme...
Členy zastupitelstva bych chtěla upozornit, že na své pozice se dostali díky hlasům NÁS občanů a proto by se měli rozhodovat tak jak by si většina občanů přála. Nezáleží přeci jaký je jejich příjem, samy se rozhodli o dané místo usilovat a zastupovat ZÁJMY OBČANŮ.
Opravdu si přejete aby Vaše děti vyrůstaly ve městě, kde je špatné ovzduší? Zamyslete se kolik nám provoz termické pece přinese a kolik nám na druhou stranu vezme.. U mě převládají zápory. Nebo 2 pracovní místa znamenají velký přínos, kdy na druhou stranu se z města vytratí turisté?

RE: RE: názor [Bonifác, 18.07.'08, 15:34]
Stránky jdou otevřít normálně. A úředníci z MU s tím nic nemohou udělat. Podke mých informací to tu stejně bude.RE: Hajzlové [Petr A.]
Hajzlové [Pavel Asztaloš]
Vymazání níže uvedeného článku [Vlastislav Asztaloš]
GRs6AvZ4li [IqrqVh2O]
www.volyne.info | design b4u | rs ZVD | hosting gigaweb | kontakt | reklama | redakce | spolupráce | RSS | © 2002 - 2011 b4u web !ndustry |
| kopírování a komerční využívání obsahu je dovoleno pouze se svolením autora |