Výsledky
Version 2.02

07.05.'06, Jakub Skolek, Sport
Zasloužená výhra fotbalistů
Zasloužená výhra fotbalistůPo nejlepším výkonu jara se fotbalisté Volyně dočkali dalších tří bodů. Porazili Drahonice 2:0 po poločase bez branek.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 3 | počet přístupů: 1759

28.04.'06, Jakub Skolek, Sport
Probuzení volyňského střelce
Probuzení volyňského střelceVolyňští fotbalisté přivezli o víkendu tři body ze Strakonic. V utkání s Balvany se po přestávce dvakrát prosadil kanonýr Chochol a přispěl tak k výhře 2:0.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1740

23.04.'06, Jakub Skolek, Sport
Protrápené tři body
Protrápené tři bodyFotbalisté Volyně se poprvé na jaře představili domácímu publiku v zápase s Předslavicemi. Výsledek 1:0 vůbec nevypovídá o průběhu zápasu, který měla Volyně pod kontrolou, ale jen ta koncovka...
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1606

16.04.'06, Jakub Skolek, Sport
Jaro začalo vítězně
Jaro začalo vítězněV prvním jarním utkání se fotbalisté Volyně střetli s odvěkým rivalem z Nišovic. Hrálo se v Česticích a Volyně vyhrála 4:2 po poločase 2:1.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 10 | počet přístupů: 1892

29.03.'06, Petr Holoubek, Sport
Vedoucí tým soutěže ve Volyni neuspěl
Vedoucí tým soutěže ve Volyni neuspělV patnáctém kole krajského přeboru si volejbalisté Volyně poradili ve čtyřech setech s družstvem Českého Krumlova.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 3 | počet přístupů: 1774

22.03.'06, Petr Holoubek, Sport
Sokol tentokát na Špačka nevyzrál
Sokol tentokát na Špačka nevyzrálVe třináctém kole krajského přeboru mužů nestačil Sokol Volyně na domácí celek SK Špaček.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1656

06.03.'06, Petr Holoubek, Sport
Volyně prohrála v pěti setech
Volyně prohrála v pěti setechPo skvělém výkonu na Slávii domácí nedokázali přehrát mladíky z Jihostroje.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 2 | počet přístupů: 1721

04.03.'06, Strakonický deník, Sport
Zloději vyrazili krást na trať
Zloději vyrazili krást na traťZávodu Mogul Šumavy Rallye Klatovy využili ke svému pobavení i zloději.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1536

26.02.'06, Petr Holoubek, Sport
Jednoznačná výhra na Slávii
Jednoznačná výhra na SláviiV prvním zápasu po zimní přestávce porazili volejbalisté Volyně tým vysokoškoláků z Českých Budějovic.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 4 | počet přístupů: 1775

23.12.'05, Petr Holoubek, Sport
Volyně rozdrtila Netolice
Volyně rozdrtila NetoliceSokol Volyně-TJ Netolice 3:0(19,20,19)
V posledním kole podzimní části volejbalového přeboru mužů si domácí lehce poradili s Netolicemi.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1616

09.12.'05, Petr Holoubek, Sport
Sokol si poradil s kadety
Sokol si poradil s kadetyVK ČB C-Sokol Volyně 1:3(-23,-21,18,-22)
Podruhé v krátké době změřil Sokol Volyně své síly s druhým celkem Jihostroje. Tentokrát úspěšně.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 5 | počet přístupů: 1615

04.12.'05, Petr Holoubek, Sport
Sokol prohrál v pěti setech
Sokol prohrál v pěti setechSokol Volyně-VSK Slávia PF ČB 2:3(-23,-21,23,16,-13).
Neskutečně vyrovnaný a napínavý zápas sehráli v pátek volejbalisté Volyně proti celku Slávie České Budějovice.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1785

RE: Hajzlové [Petr A.]