Výsledky
Version 2.02

25.07.'03, Petr Holoubek, Sport
Sezóna 2002-2003 ve volejbale mužů
Sezóna 2002-2003 ve volejbale mužůVolejbalisté Sokola Volyně se umístnili na skvělém druhém místě a obhájili tak pozici z minulého roku. Tato sezóna byla poznamenaná povodněmi a tak se hrála pouze jarní část.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1921

Smíšené debly se vydařily
Smíšené debly se vydařilyV sobotu 19. července se na hřišti Sokola Volyně uskutečnil druhý ročník smíšených dvojic ve volejbale.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1837

21.06.'03, Petr Holoubek, Sport
Loučení s volejbalovou sezónou se vydařilo
V pátek 20.6. se na hřišti Sokola Volyně uskutečnil již sedmý ročník turnaje dvojic, který byl zároveň loučením s touto sezónou.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1743

20.06.'03, Petr Holoubek, Sport
Poslední zápas se nepovedl
Poslední zápas se nepovedlTatran Prachatice - Sokol Volyně 3:0 (19,18,16)
Poslední zápas sezóny hrál Sokol na hřišti Tatranu Prachatice. Musel se obejít bez prvního nahravače týmu V. Klimeše. Od začátku utkání nahrával nejzkušenější hráč Volyně L. Zaoral.

Výhra se rodila těžce
Výhra se rodila těžceSokol Volyně - Budoklub Písek 3:1 (24,-23,19,16) V předposledním zápase sezóny hostil Sokol volejbalisty Budoklubu Písek. V letním počasí Volyně potvrdila roli favorita, i když soupeř byl velice houževnatým protivníkem.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1573

06.06.'03, Petr Holoubek, Sport
Sokol hostil Blatnou
Sokol hostil BlatnouSokol Volyně - TJ Blatná 3:0 (21,23,15)
Volyňáci hráli svůj pátý zápas v této sezóně.V počasí, ve kterém se hraje spíše beach, nastoupili proti týmu z Blatné.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1672

05.06.'03, Petr Holoubek, Sport
Soutěž v junior aerobiku
V pondělí 2.6. se v rámci dětského dne, pořádaného Sokolem Volyně, uskutečnila soutěž v junior aerobiku. Účast osmnácti děvčat svědčila o mimořádném zájmu o tuto akci.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 2430

04.06.'03, Petr Holoubek, Sport
Volyňské ženy vybojovaly vítězství
Volyňské ženy vybojovaly vítězstvíV sobotu 31.5. se v Blatné konal poslední turnaj okresního přeboru ve volejbalu žen. Tropické počasí jim nebránilo podávat výborné výkony.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 1 | počet přístupů: 1684

31.05.'03, Petr Holoubek, Sport
Sokol prohrál s Netolicemi
Sokol prohrál s NetolicemiSokol Volyně - Netolice 1:3 (-19,24,-15,-21) K utkání nastoupily zatím neporažené týmy v soutěži. Šlo zřejmě o klíčový zápas sezóny. Kdo by vyhrál, ten by se hodně přiblížil k vítězství v krajském přeboru. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, nervozity se zbavili dříve hráči Netolic, odskočili na několik bodů a první set vyhráli. Druhý set byl vyrovnaný a domácí ho získali v dramatické koncovce 26:24.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 2 | počet přístupů: 1575

31.05.'03, Honza Beránek, Sport
Májový minimaraton v aerobiku
Dne 8. května proběhl ve volyňské sokolovně již 3. ročník minimaratonu v aerobiku. Počasí zvalo k opalování a k vodě, přesto všechny účastnice s velkou chutí, nadšením a radostí 4 50minutové cvičební hodiny odcvičily, spíše odtančily. A na konci maratonu se stále usmívaly, i když trošku unaveně.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 1 | počet přístupů: 2307

Sokol Volyně porazil nováčka z Křemže
Křemže - Sokol Volyně 0:3 (-11, -22, -22)Volyně přijela do Křemže potvrdit své vítězství z Písku. Tým z úpatí Kletě v prvním setu k ničemu nepustila a vyhrála ho hladce 25:11. V druhém setu nehrál nejzkušenější hráč Sokola L. Zaoral a na hře to bylo znát.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1990

RE: Hajzlové [Petr A.]