volyne.info
homepage
sobota,
svátek má Julie
nastavit jako výchozí
info:
Novinky
Co se děje ve městě
Glosy a komentáře
Historie
Instituce
Kultura
Oficiální informace
Povodně
Radnice
Rodáci ve světě
Školy a vzdělávání
Sport
Stránky firem
Turistické informace
volby
Zájmové spolky

online:1
xxxxx
Už jste byli v kavárně?
Ano
Ne
Ona tu nějaká je?
Výsledky
Version 2.02

Internetový prodej automobilových výfuků – www.eshop-vyfuky.cz

Butik Radost - dámské oblečení, móda a dárky online – www.i-radost.cz
 

10.11.'10, Honza
jméno:                       
nadpis:
opište text:

  

Upozornění: Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


Koalice [Martin, 09.11.'10, 08:16]
Mezi řádky to tu už bylo řečeno nesčetněkrát, ale... zamyslete se! Koalice by dala většinu i bez KSČM, tj. k sestavení většiny by stačilo spojení ČSSD, TOPky a Nestraníků. Proč tam tedy tak mermomocí chtějí KSČM? Proč raději není další radní z TOPky? Proč si proti sobě TOPka štve vedení i když by nemusela? Proč?

Protože by pak trio Paterna, Červený, Volmut (to je ten, co, ať už vědomě nebo nevědomě, poslouchá Červenýho) nebylo kompletní. Takhle si "silná trojka" bude v radě dělat, co se jim bude líbit a Valhoda s tím nic nezmůže. Bude starostou bez vlivu, kterýmu bude Červený dál mazat med kolem h..y. Valhodovi nezbyde, než se jen koukat, co se to kolem děje, aby to nakonec coby starosta pěkně posvětil.

ps: Ve středu přijďte na zastupitelstvo, ať vidíte na vlastní oči, kdo pro koho;)

Rozpuštění TOP 09 ve Volyni je na obzoru [Artur Ropotamo, 10.11.'10, 11:31]
Níže je dnešní zpráva od Lenky Koudelkové z tiskového odboru TOP 09 ke spolupráci TOP 09 a KSČM ve Volyni. Doufám, že se zpráva donese ještě před dnešním zasedáním i zvoleným zastupitelům.
Jak jsem psal dříve, pan Červený se stane nejspíš už brzy opět nestraníkem a vzhledem k situaci by měl zvážit své působení na radnici.
Radniční koalice by měla mít od počátku jiné složení.

Opět ponechávám bez komentáře.

Cituji:

Dobrý den,
všechny místní organizace, které spolupracují s KSČM budou rozpuštěny a zastupitelé, kteří uzavřeli koalici s KSČM budou vyloučeni z TOP 09. Tento postup je pro TOP 09 nepřijatelný.
S pozdravem
Lenka Koudelková

RE: Rozpuštění TOP 09 ve Volyni je na obzoru [Pablo, 12.11.'10, 15:27]
když nejčestnější člověk v republice (M.K.) začal vyjednávat s komunisty na parlamentní úrovni, vše bylo OK...

RE: RE: Rozpuštění TOP 09 ve Volyni je na obzoru [Artur Ropotamo, 12.11.'10, 17:12]
Byla snad někdy KDU-ČSL pod vedením Kalouska (nebo nyní TOP 09) v koalici s KSČ(M)?
Laskavě rozlišujte, pokud někdo s někým o něčem jedná (je to velmi široký pojem), a když uzavře koaliční smlouvu a společně vládne, ať už zemi, nebo městu.

Abychom neodbíhali od tématu TOP 09 ve Volyni, ještě si trochu "zakvičím": Dnešní koalici by slušel název "Podnikatelé sobě" a o morální integritě šéfa TOP 09 Červeného si nemyslím nic dobrého. Strany totiž dodávají i komunálním kandidátkám jisté ideové ukotvení, značku, za kterou je místní, ale i celostátní program.
U lidí, kteří zneužili TOP 09 stejně jako pan Červený, považuji za dominantní ukotvení mimořádnou lásku k moci. Strana je pro ně jen výtah k moci, a na to, jaký po nich zbude odér, se neohlížejí.

RE: RE: RE: Rozpuštění TOP 09 ve Volyni je na obzoru [patachon, 12.11.'10, 20:54]
pro tebe je to arture jenom takova hra, co?

RE: RE: RE: RE: Rozpuštění TOP 09 ve Volyni je na obzoru [Artur Ropotamo, 13.11.'10, 19:30]
A co není hra? :)

Třeba představitelů místních komunistů bych se rád zeptal, jestli opravdu věří komunistické myšlence a ideálům.

Pokud totiž ano, znamenalo by to, že nejsou schopni poučit se z "dějinného vývoje" a v rámci tzv. učící se společnosti jsou zcela nezpůsobilí k vykonávání jakékoliv manažerské činnosti, tj. i řízení města.

A pokud by snad s ryzí komunistickou ideologií nesouhlasili, pak by (na kandidátce KSČM) jednali značně pokrytecky a takoví lidí přece nemohou mít místo ve vedení obce...

Všem, kteří se chtějí přenést strojem času minimálně o 25 let nazpět, doporučuji Haló noviny, které místy předčí i časopis Sorry.RE: RE: RE: RE: RE: Rozpuštění TOP 09 ve Volyni je na obzoru [Matěj, 17.11.'10, 19:36]
Mohl by jste mi vysvětlit co myslíte tou ryzí komunistickou ideologií. Přečetl jsem si programy všech stran a nevím který z těch bodů to je u KSČM.

RE: RE: RE: RE: RE: RE: Rozpuštění TOP 09 ve Volyni je na obzoru [Artur Ropotamo, 17.11.'10, 21:15]
Nejsem politolog, jde o prostou myšlenku, že být v komunistické straně a nesouhlasit s komunistickými myšlenkami a cíli nedává smysl, viz cs.wikipedia.org/wiki/Komunismus

Pokud je mi známo, tak KSČM a KS Běloruska jsou jediné nereformované komunistické strany v Evropě. Když se o změnu na standardní levicovou stranu po revoluci odvážně pokusil tehdejší předseda Jiří Svoboda, tvrdě narazil.

KSČM v souvislosti s opakovanými pokusy o její rozpuštění odstraňovala a odstraňuje ze svých dokumentů jakékoliv problematické skutečnosti. Skvělá byla svého času analýza rozdílů v projevu Miroslava Grebeníčka v PSP a na stranických schůzích, kde hovořil "jako za starých časů" (bohužel ji nemohu najít), a tato dvojí tvář je podle mne typická pro celou stranu. Zajímavý pohled insidera vč. historického exkurzu můžete najít na www.kscm.cz/viewDocument.asp?document=3784

Část straníků nespokojená s obsahem oficiálních dokumentů publikuje otevřeně "zajímavé" texty v marxistickém čas. Dialog, např. www.crtacc.bloguje.cz/853131-dialog-nekolik-vaznych-poznamek.php

Asi nejzábavnější pohled na reálné dění a na ideologii KSČM (ve srovnání s mladými pravičáky) ukazuje skvělý dokument Kupředu levá, kupředu pravá, v němž jsou mi paradoxně výrazně sympatičtější mladí komunisti.

Jak to myslí opravdoví komunisti bez obalu vysvětluje "žena za pultem", bývalá členka ÚV KSČ www.parlamentnilisty.cz/parlament/poslanecka-snemovna/181108.aspx

Jednoduše, pokud čtu, že všechny strany ve Volyni mají obdobný program, pak opravdu nevím, proč házet hlas komunistům, kteří měli dostatek času na to, aby ukázali, jak se to má dělat. Vládli přitom sami a na opozici se nemohli vymlouvat.

Jak říkal Sir Winston Churchill: "Kdo nebyl v mládí levičák, nemá srdce, kdo jím zůstal i v dospělosti, nemá rozum."

Kalousek o Červeném [Artur Ropotamo, 17.11.'10, 22:21]
Bez komentáře:

Lidovky, 10. listopadu 2010

S komunisty se nespojíme, dušovala se před volbami TOP 09. Teď řeší, co udělá s hříšníky, kteří závazek porušili. Její kandidáti totiž vstoupili do koalice s KSČM hned na dvou radnicích – v ostravských Mariánských Horách a Hulvácích a jihočeské Volyni.

„Vedení TOP 09 přijalo jednomyslné usnesení, ve kterém ukládá krajským výborům, aby tam, kde by se naši zastupitelé objevili v koalici s komunisty z rozhodnutí místní organizace, tuto organizaci zrušili. Pokud by o takové koalici rozhodli lidé, kteří jsou členové naší strany, byli by vyloučeni,“ řekl LN první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Takový konec čeká zastupitele a lídra volyňské TOP 09 Martina Červeného. „Pokud s tím má TOP 09 problém, nedá se nic dělat,“ sdělil LN Červený. Svého rozhodnutí vstoupit do koalice s KSČM, ČSSD a Sdružením nestraníků prý nelituje a opouštět ji nehodlá. „Napřed to problém nebyl, pak ano, víc k tomu nemůžu říct,“ zlobí se.

www.lidovky.cz/spojenectvi-s-janackovou-i-kscm-top-09-nepotresta-f6b-/ln_noviny.asp?c=A101110_000015_ln_noviny_sko&klic=239845&mes=101110_0RE: Hajzlové [Petr A.]
Hajzlové [Pavel Asztaloš]
Vymazání níže uvedeného článku [Vlastislav Asztaloš]
GRs6AvZ4li [IqrqVh2O]
www.volyne.info | design b4u | rs ZVD | hosting gigaweb | kontakt | reklama | redakce | spolupráce | RSS | © 2002 - 2011 b4u web !ndustry |
| kopírování a komerční využívání obsahu je dovoleno pouze se svolením autora |