volyne.info
homepage
sobota,
svátek má Julie
nastavit jako výchozí
info:
Novinky
Co se děje ve městě
Glosy a komentáře
Historie
Instituce
Kultura
Oficiální informace
Povodně
Radnice
Rodáci ve světě
Školy a vzdělávání
Sport
Stránky firem
Turistické informace
volby
Zájmové spolky

online:1
xxxxx
Už jste byli v kavárně?
Ano
Ne
Ona tu nějaká je?
Výsledky
Version 2.02

Internetový prodej automobilových výfuků – www.eshop-vyfuky.cz

Butik Radost - dámské oblečení, móda a dárky online – www.i-radost.cz
 

Reakce na: Nový rok začne Volyně s dluhy [Strakonický , 09.01.'08]
09.01.'08, Strakonický
jméno:                       
nadpis:
opište text:

  

Upozornění: Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


Stálo to za to. [Majka, 09.01.'08, 18:41]
Netušila jsem,kolik taková rekonstrukce může stát,ale při vjezdu do Volyně,ten pohled na to náměstíčko pohladí a hlavně ho využijí zákazníci prodejny COOP.To co tam bylo před opravou se nedalo ani náměstím nazvat,na to jsme hrdí být nemohli,díry,louže,bláto.Věřím,že se městu podaří postupně dluh splácet a bude se hledat další místečko na opravu.Je jich ve Volyni ještě stále dost.Jen vydržte.

Skutečně? [Jan Kovář, 10.01.'08, 16:46]
Ano, náměstí bylo třeba rekonstruovat. Ano, současný stav je lepší než předchozí. Ano, na první pohled je to hezčí. Ale! Copak jste si toho nikdo nevšimli? Pouliční osvětlení je nainstalováno před okna obytných domů. Doufám, že světelný kužel je alepoň milosrdně seřízen. Lavičky s výhledem na zeď domu, scenérie Andělíčka tušená v pozadí. Snad autor počítal s obchvatem a nechtěl odpočívající rušit pohledem na silnici. Drobná architektura pomníku je zoufale odfláknuta. Skutečně to nešlo za ty peníze udělat lépe?

a co Jednota? [Jana, 11.01.'08, 14:40]
Náměstí rekonstrukci skutečně potřebovalo. Akorát by mě zajímalo zdali se na části nákladů také nemohla podílet Jednota, vždyď ho z velké části využívá právě ona.

náměstí? [Hana, 12.01.'08, 14:46]
Architektonické řešení je velmi lajdácké, odfláknuté a ostudné. Komu to město zadalo? Kdo to projektoval? To není náměstí - to je parkoviště. Uznávám, že to na první pohled je parkoviště uhlazenější, než původní kaluže, bláto a rigoly. Jestliže se bavíme o parkovišti před Jednotou, tak ano - ale jestliže se bavíme o náměstí, tak je to ostuda

RE: náměstí? [Artur Ropotamo, 15.01.'08, 12:31]
Naprosto souhlasim. Jako parkoviste prima, ale s charakterem namesti s funkcni klidovou zonou to nema nic spolecneho. Bylo by zajimave sledovat zmeny ve vysi obratu Jednoty v souvislosti s opravou parkovacich ploch. Mozna to tak je, ale Jednota by mela platit za pronajem parkovacich ploch, ktere vyuzivaji jeji zakaznici. Tyto plochy by mely byt zretelne oznaceny. Vzhledem k vysoke obchodni prirazce, kterou Jednota ve Volyni pouziva, by se tato platba nasledne nemela projevit v koncovych cenach zbozi.

RE: RE: náměstí? [franc, 18.01.'08, 20:20]
a nestacilo by mestu na tato mista vetnout parkovaci hodiny???

RE: RE: RE: náměstí? [Artur Ropotamo, 18.01.'08, 21:20]
Parkovaci automaty neco stoji a vynos je nizky. Jsou urceny spise k regulaci doby stani. Parkovne za 5-10minutove stani by beztak nikdo neplatil...
Je to spise otazka zajisteni tzv. dopravy v klidu, tj. pozadovanych parkovacich mist vzhledem k planovane kapacite provozovny, kterou se mel zabyvat odbor dopravy v dobe kolaudace, resp. vydani stavebniho povoleni. Tehdy byl jiste prostor pro vyjednavani. Ted mame misto drive ostudneho "namesti" sedive parkoviste pred samoobsluhou na dluh. Ale kdo vi, treba se Jednota na oprave aspon castecne podilela :o)

názor [Marek Václav, 02.02.'08, 16:29]
Je dobře,že jste to udělali,malé náměstí bylo léta ostuda Volyně.A teď je to skvělé.
Ještě k jinému tématu,na volyňských stránkách je k dispozici poslední zápis z jednání rady ze srpna 2007.Je to možné????

RE: názor [berrz, 04.02.'08, 03:24]
mozne to je, protoze radnice uz asi priblizne od te doby publikuje zapisy z rad a zastupitelstev na svych strankach www.volyne.euRE: Hajzlové [Petr A.]
Hajzlové [Pavel Asztaloš]
Vymazání níže uvedeného článku [Vlastislav Asztaloš]
GRs6AvZ4li [IqrqVh2O]
www.volyne.info | design b4u | rs ZVD | hosting gigaweb | kontakt | reklama | redakce | spolupráce | RSS | © 2002 - 2011 b4u web !ndustry |
| kopírování a komerční využívání obsahu je dovoleno pouze se svolením autora |