Version 2.02

08.09.'07, Marek Mráz, Sport
počet přístupů: 2358
Volyně na podzim poprvé zabodovala
Po vyrovnaném prvním poločase přidali domácí na obrátkách a po dobrém výkonu celého mužstva zaslouženě vyhráli.

Volyně – Poříčí 4:1 (2:1)
Branky: Chochol 2x, Kubeš 2x – Pešír J.
Rozhodčí Rejžek

Utkání začalo v rychlém tempu a hned ve 2´ se dostali hosté do šance, míč však skončil mimo bránu. Hned o minutu později střílel Rolenec, ale hostující brankář Kluiber vyrazil. V další šanci byl Prihara, ale bez úspěchu. V 15´ poslal Uhlík po lajně Priharu, který nahrál zcela volnému Chocholovi, který se nemýlil -1:0. Radost domácích netrvala dlouho. O dvě minuty později zahrávalo Poříčí trestný kop, a po následném centru srovnali Pešírem J. na 1:1. Poté se na hřišti trochu přitvrdilo a začalo se na obou stranách více žlutit. Hra byla rozhádaná a vypadalo to, že se do konce prvního poločasu nic vážného nestane. Ale nastala 40´, na půlce vybojoval míč Kubeš, poslal do křídla Priharovi, který míč zatáhl a následně nahrál Chocholovi, který se do prázdné branky nemýlil a upravil na poločasových 2:1.

Ve druhém poločase přidal Slavoj na bojovnosti a začal hosty přehrávat, a hosté se museli uchýlit k nečistým zákrokům. Po jednom z nich zahrával Kubeš trestný kop a po teči jednoho z obránců skončil míč v brance – 3:1. Domácí stále šlapali naplno a ve výsledku se dostavovaly šance, bohužel pro Slavoj bez gólového efektu. Poříčí se dostávalo k ojedinělým šancím, které končili mimo bránu nebo v náručí brankáře Hrdiny. Přišla 79´a na stadionu opět zněla gólová radost. Po centru Uhlíka hlavičkoval Chochol, brankář ještě stačil míč vyrazit ale na pohotovu dorážku Kubeše byl krátký 4:1. V 85´ mohl svůj hattrick završit, po přihrávce Kubeše, Chochol, ale nedal. A tak vypjaté utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Slavoje 4:1 a následný potlesk diváků byl na místě.