Version 2.02

18.05.'07, Marek Mráz, Sport
počet přístupů: 2322
Volyně bodovala!!!
V sobotu 12.5. slavoj porazil po skvělém výkonu celého mužstva Lnáře 4:1. Odpolední zápas se nesl v duchu bojovnosti a neproměněných šancí.

Domácí od začátku zápasu získali na svou stranu převahu, a první poločas se odehrával hlavně na polovině Lnář. V 8´ mohli jít do vedení, dva na jednoho šli Chochol se Škopkem, ale celou akci zastavil ofsajd. Slavoj stále víc a víc vyvíjel tlak ale šance končili bud mimo branku, nebo byly zastaveny fauly.

V 18´ po trestném kopu Chochola se míč odrazil od zdi až k Myslivcovi, který trefil tyč. Domácí stále tlačili a do šancí se postupně dostávali Chochol, Kubeš, Hodánek, Škopek, ale jejich akce byli zblokovány hostující obranou.

Ve 32´ začal útočnou akci na půlce Pasler, míč směřoval po ose Ryba – Hodánek – Chochol až do vápna kde se k míči dostal opět Ryba, kterému ale na poslední chvíli sebrali obránci míč z nohy. Na konci prvního poločasu se nakonec domácí dočkali gólové radosti. Ve 43´ našel Uhlík ve vápně Škopka, který obešel i brankáře a poslal Slavoj do vedení 1:0.

Hned na začátku II. poločasu hosté vyrovnali ve 47´ po centru do vápna dával do prázdné branky Holman – 1:1. Domácí tato branka naštěstí nepoložila a pokračovali ve stejném tempu jako první poločas.

V 53´ střílel z vápna Kubeš a před brankářem tečoval do protipohybu Chochol a domácí opět vedli. Slavoj si i nadále vytvářel šance Uhlíkem, Chocholem, Škopkem, bohužel bez úspěchu. V 62´ našel Škopek samotného Paslera před brankou, bohužel hlavou umístil míč vedle branky.

V 66´ dostal hostující Prokopec ČK, po faulu na Škopka. O minutu na to byl před vápnem faulován Chochol, k trestnému kopu se postavil Kubeš a výstavní střelou do šibenice zvýšil na 3:1. Hosté se dostávali k brance domácích jen zřídka, jejich akce končili ještě před vápnem. V 72´ dostal opět míč ve vápně Škopek a po samostatné akci zvýšil na 4:1.

Po té se dostali ke slovu i Lnáře a zahrávali několik rohů, které ale končili mimo branku nebo byli zablokovány obranou nebo brankářem Hrdinou. Domácí mohli dát „bůra“, ale v 89´ Chochol sám před brankářem nedal. Domácí tedy nakonec vyhráli 4:1 a připsali si tak další důležité body.

Volyně – Lnáře 4:1 (1:0)
Branky: Škopek 2x, Chochol, Kubeš – Holman
ČK 0:1 (70´ Prokopec)