Version 2.02

05.11.'06, Monika Lomová, Sport
počet přístupů: 1949
Volyně v zápase proti prvnímu v tabulce nepřekvapila
V 13. kole okresního přeboru se v sobotu 28.10 střetla hostující Volyně, s vedoucím týmem tabulky Sokolem Pražák.

Do první šance se dostali domácí ve 3. minutě, kdy prolétla střela z malého vápna do břevna.Téměř okamžitě se v následujících minutách domácí pokusili opět bodovat, ale vyloženou šanci domácích z malého vápna zlikvidoval volyňský gólman Mráz.
Po faulu brankáře na Uhlíka hosté v 7. minutě zahrávali pokutový kop. Hodánek přestřelil. V 19. minutě se ujali domácí vedení gólem z jasného offsidu 1 : 0
Ke konci poločasu se, po skrumáži před brankou domácích, dostal odražený míč k osamocenému Myslivcovi. Ten, bohužel, z vyložené šance přestřelil.
Začátek druhého poločasu je ve znamení šancí domácích, kdy útočník Sokolu Pražák prochází hostující obranou a dává další gól. 2 : 0
V 60. minutě Volyňský Kopáček obdržel červenou kartu.
V 70. minutě po několika útocích domácích, domácí kapitál střílí z malého vápna. Volyňský Mráz tým podržel, bohužel téměř okamžitě následuje faul gólmana Mráze a Sokol Pražák proměňuje pokutový kop domácí kapitán. 3 : 0
V 76. minutě po pěkné kombinaci zvyšují domácí na 4 : 0
Konec se nesl ve znamení snahy Volyně, kdy hostující po centru skórovali Hodánkem. 4 : 1

Sestava: Mráz- Škopek, Rangl, Ryba, Pasler, – Myslivec, Uhlík, Kubeš, Hodánek – Nový, Kopáček

Červená karta: Kopáček
Góly : Tlapa – Sokol Pražák - 3 góly