Version 2.02

13.10.'06, Marek Mráz, Sport
počet přístupů: 1992
Oslabená Volyně v Dražejově bojovala
V 9. kole okresního přeboru se v sobotu 7.10. střetla hostující Volyně, s domácím týmem Dražejova.

Volyně byla v krajní nevýhodě již od samého začátku zápasu. Kvůli mnohým zraněním a pracovním absencím chyběly týmu výrazné opory jako Prihara, Chochol, Tříska, Rangl nebo Mourek.

V dramatickém úvodu, kdy Volyně začala hrát oslabená o jednoho hráče, domácí Dražejov nasadil vysoké tempo, ale šancemi spíše oplývala hostující Volyně.

Už v 9. minutě střela Kubeše skončila nad Zelinkovo brankou. Volyně měla minimálně pět šancí v podobě rychlých a správných útoků na domácí. V 18. minutě se hostující Škopek dostal za obranu domácích, kde byl zcela volný Nový, ale bránu netrefil.

Domácí si vytvořili také několik brankových příležitostí, ale vše končilo u Mráze, který byl velkou a nepostradatelnou podporou týmu Volyně.

Před koncem první půle hostující Benda perfektně nacentroval před domácího brankáře, kde Myslivec z téhle nádherné šance vystřelil , ale Zelinka svým bravurním zákrokem svůj tým podržel a tím se uzavřela i první půle zápasu v Dražejově.

Ve druhé půli hostující Benda pro zranění ze zápasu odstoupil, střídal ho Řízký. Zato domácí Dražejov vstoupil do druhého poločasu velmi dobře. V 53. minutě se domácí Liška pohyboval v ofsajdové pozici, kde nahrávkou obdržel míč a k pravé tyči zajistil vedení Dražejova. 1 : 0.

V 58. minutě domácí udeřili podruhé z rohového kopu Marouška zavěsil hlavou zcela volný Mach. 2 : 0.

S volyňským týmem dva rychlé góly otřásly, v následujících minutách se na ně valil jeden útok za druhým, ale Mráz opětovně podržel tým výbornými zásahy.

Volyně se stále snažila zvrátit výsledek ve svůj prospěch, ale gól jim nebyl souzen, což potvrdil hostující Kolčaba, který z hranice malého vápna hlavičkoval přímo do dražejovského brankáře Zelinky.

Konečný účet zápasu uzavřel samostatným průnikem domácí Liška a zvýšil tak skóre domácího Dražejova na 3 : 0.

Sestava: Mráz – Škopek, Liška, Ryba, Vilánek, Kaskoun – Myslivec, Uhlík, Nový (65. Kolčaba) - Kubeš, Benda(46. Řízký)