Version 2.02

04.10.'06, Marek Mráz, Sport
počet přístupů: 2118
Neproměněné šance připravily Volyni o body
V 8. kole okresního přeboru se v sobotu 30.9. střetla domácí Volyně, s týmem ze špice tabulky Katovice B.

Do první šance se dostali hosté ve 13. minutě, ale brankář Hrdina situaci s přehledem vyřešil.Chvíli později po centru domácího Myslivce se míč odrazil k Uhlíkovi, který dal vedoucí gól Volyně. 1:0

Ve 20. minutě hostující Klas J. utekl domácí obraně a podél brankáře srovnal na 1:1. V dramatickém zápase o chvíli později Katovice kopou trestný kop z hranice velkého vápna. Hrdina s přehledem chytá. V dalších minutách se střídají domácí v gólových šancích, ale ani střely Chochola, Uhlíka a Myslivce se neujaly.

Zlom ve výsledku nastal ve 40. minutě, před odchodem do kabin, kdy Volyně inkasovala smolný gól, když Šíp překvapil brankáře Hrdinu z rohového kopu. 1:2.

Druhý poločas se nesl ve znamení plného nasazení obou týmů. Volyně chtěla vstřelit vyrovnávací gól, také si vypracovala spoustu příležitostí, ale katovický brankář svůj tým podržel.

Naopak hosté svoji příležitost dokonale využili. V 80. minutě se Katovice dostali před domácí bránu a zpoza malého vápna trefil Klas J. přesně k tyči. 1:3.
Domácí se dále dostávali do šancí, ale gól jim nebyl souzen.

Svůj hattrick dovršil v 86. minutě Klas, gólem podél vybíhajícího brankáře. Domácí reklamovali tento gól z důvodu velmi pravděpodobného i značeného ofsajdu. Rozhodčí reklamaci neuznal. 1:4.

Posledním gólem srazili Katovičtí Volyni na kolena. Konec utkání po všech zvratech, osobních soubojích a záplavě žlutých karet, proběhl v poklidném tempu a hosté si vezou důležitou výhru nad dobře hrajícím nováčkem Okresního přeboru.

Sestava: Hrdina- Rangl, Ryba, Mourek, Vilánek – Myslivec, Uhlík, Škopek (87. Kopáček), Benda – Chochol, Heideker (45. Kubeš)

Žluté karty:
domácí - Škopek (25.)
hosté - Hrubý (29.), Klas P. (33.), Martínek (60.), Vaněček (81.)

Vyjádření trenéra:
Zápas byl plný neproměněných šancí, a únava ze čtvrtečního zápasu s Cehnicemi udělala své. Hřiště je tvrdé a svaly hráčů se rychle unaví, je to škoda. Týmu chybí kvalitní útočník.