Version 2.02

26.05.'06, Jakub Skolek, Sport
počet přístupů: 1944
Fotbal znovu v okrese
Volyňští fotbalisté se po výhře nad Poříčím 3:1 znovu po roce probojovala do okresního přeboru.
So 20. 5. 22. kolo III. třídy Poříčí : Slavoj Volyně 1:3 (1:2)

Volyně začala lépe. Již ve 4. minutě kopal rohový kop Kubeš a Valašík hlavičkoval těsně vedle. Poté začali vystrkovat drápky domácí. V 7. minutě nastřelili břevno a o minutu později se po chybě obrany dostali do vedení. Hned v 11. minutě ale bylo srovnáno. Prihara si naběhl na centr a hlavou dal na 1:1. O dvě minuty později dal v gólové šanci Mourek jen tyč. Ve 27. minutě se ocitl sám před brankou Chochol, ale domácí brankář zasáhl. Ale hned z následujícího rohu uklidil míč do branky Kubeš - 1:2. Ve 34. minutě se v dobré šanci natahoval po míči Vilánek, ale minul. Ve 40. minutě se Chochol vydal so souboje s brankářem, ale neuspěl. O chvíli později vykopával od branky Hrdina a jeho míč jen taktak neskončil v domácí brance.

V 52. minutě se Volyně znovu dostala do šance, nad pálil Mourek. Hra se vyrovnávala a hrálo se bez větších šancí. Až v 63. minutě vykopl od branky Hrdina, míč přeplachtil domácí obranu a Chochol hlavou přehodil vyběhnuvšího brankáře - 1:3. O chvíli později nastřelili domácí tyč. V 73. minutě nacentroval Rolenec a Valašík hlavou nedal vyloženou šanci. O pár minut později výborně zasáhl Hrdina. V 86. minutě se dostal ke střele Prihara, ale trefil jen brankáře. Tentýž hráč měl v závěru utkání ještě jednu šanci, ale mířil vedle.

Sestava: Hrdina - Škopek, Tříska, Valašík, Rolenec - Heideker (82. Myslivec), Mourek, Prihara, Kubeš - Chochol, Vilánek (71. Nový).

Nejlepší hráči: Na hřišti byl vidět kolektivní výkon a tak poprvé v historii volím celé mužstvo.

Příští kolo: Volyně má již postup v kapse, ale ve svém posledním utkání před domácím publikem v této sezóně se chce rozloučit výhrou. V sobotu 27. května se utká s mužstvem Doubravice. Začátek je v 17 hodin. Přijďte naposledy v této sezoně a ve III. třídě povzbudit domácí tým!!!
autor: Jakub Skolek
datum: 26.05.'06