Version 2.02

17.05.'03, p holoubek, Sport
počet přístupů: 2245
Sokol Volyně vstoupil úspěšně do nové sezóny
První zápas letošní sezóny hráli Volyňáci v Písku proti místnímu béčku. Sokolu chyběli někteří hráči základní sestavy, konkrétně V. Klimeš na postu nahrávače a F. Drha spolu s J. Roučkou, kteří jsou smečaři. První a druhý set hrála Volyně na dva nahrávače a to nebylo nejlepší řešení.

Výsledkem bylo vedení Písku 2:0 na sety. Ve třetím setu došlo k změně a nahrávat začal nejzkušenější hráč Volyně L. Zaoral. Ten vnesl na hřiště klid a hlavně zpřesnil nahrávku. Sokol zabojoval a utkání dospělo do rozhodující páté sady. Vedení se přelévalo ze strany na stranu a před změnou stran vedl Písek 8:7. Domácí vedli již 12:10, ale poté se Volyni podařilo několik bloků a vítězství 15:12 pro Volyni pečetil útok domácích do pásky.

Sokol Písek B - Sokol Volyně 2:3

Sestava : Lukáš Čejna, Petr Holoubek, Miroslav Hruška, Jiří Roučka, Jiří Vrba a Ladislav Zaoral.
autor: p holoubek
datum: 17.05.'03

Diskuse na téma: Sokol Volyně vstoupil úspěšně do nové sezóny