bikerz volyne ……more than bike

bikerz volyne
Výlety s wénou a dudákem pokračují…..Milevsko- středa

No a byla středa, parádní počasí a jak lépe využít ředitelský volno a rektorskej den než polítáním v Milevsku, které nabízí dvě lokality.

Prastará bikroska, na kterej začínal Mr. Štěpán Herink, a dnes již legendární Vápenka. Bikroska je ještě z kopce jak dřív bejvalo zvykem a místňáci jí překopali do takový dirtovo dualový podoby, najdeš tam dirty šejplý Onýsem- takže sme je radši vynechali… a pak mi někdo pořád tvrďte jak máme naše dirty prudký:D, potom několik klopenek, dvojáků a jedno wólo, na kterým sme se docela vyřádili.

A Vápenka? Pořád prověřená klasika, kde víš že ty skoky prostě fungujou….jo vlastně prodloužená jedna lajna o příjemnej drop a dirt s placatějším dopadem, opět vše moc fine.

Jezdíme, wéna píchá, scháníme lepení, fotíme, opoštíme bikrosku směr vápno,  jezdíme, fotíme, jezdíme, dochází nám voda, přijíždí lokálové- Onýs a týpek na NS, se kterým se známe z haly, jako maj to najetý jak nevim co a jejich ježdění vypadá jak angláni z videí od Davea Kinga z vimea.com.

Prostě paráda…..krádnej podzimní den. Akorát je už znát únava, tak poslední fotky…wéna opět vytahuje svůj condor air transfer a můžeme jet spokojeně domu.

Prohlídněte fotky, sice nejsou úplně tak jak bych chtěl aby vypadali, ale pro nás je důležitější jak sme si zajezdili….peace

Galerie

453 reakcí na Výlety s wénou a dudákem pokračují…..Milevsko- středa

  1. Each opportunity has its own commission plan, and many pay bonuses on top of
    commissions. DO YOU WANT MORE TIME TO SPEND WITH FAMILY & FRIENDS.

    Further, once a customer has bought a product from you once,
    they are far more likely to buy from you again and again.

  2. Basically so you’re assured, your web blog doesn’t necessarily to be overlooked, continue doing your work, nice idea.locklaces review harrisburg black hat seo

  3. Looking forward to reading more. Great post.Thanks Again. Fantastic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree