bikerz volyne ……more than bike

bikerz volyne
BMX
Dirt Jam vol.5- report
Dirt Jam vol.5- report

Další jam úspěšně za námi, bylo to takový jaký sme chtěli, větší lepší ale pořád v punku! Report od nás, fotky a videjko od Rikši uvnitř.

Dirt Movie 2010 |Bikerz Volyně|
Dirt Movie 2010 |Bikerz Volyně|

Náš krátký sestřih z roku 2010. Převážně záběry z DIRTŮ u nás ve Volyni dále pak Klatovský Dirty a Strakoňský rádius pod mostem.

Flat is dead
Flat is dead

JČR, Žabovřesky a okolí>> Flat is dead a videjko za rok 2010. enjoy

Tomáš Kudrnáč Eastcoast Trails Edit
Tomáš Kudrnáč Eastcoast Trails Edit

„Zdravím z Austinu, po pár dnech strávených s programem Premiere a učení se s ním je na světě můj nový video edit z ježdění po Pennsylvánii a Long Islandu! Check this out!“ Tomáš Kudrnáč More BMX Videos

TJ Lavin v ohrožení života….
TJ Lavin v ohrožení života....

Další skvělý dirtař v ohrožení života. Včera, během dirtjump contestu serie Dew Tour ve Vegas nezvládl dopad skoku T.J. Lavin. Ironií osudu je, že to byl jeho poslední kontest, neboť T.J. oznámil konec kariéry profi ridera. Momentálně se nachází v nemocnici v Las Vegas na jednotce intenzivní péče v umělém spánku. Doktoři diagnostikovali krvácení do [...]

DJ vol.III

Díky všem co přijeli, bavili se, jezdili, pivko a klobásu si dali, u ohně večer seděli!!!!

Dirt Jam volume III.

Aktualizováno 24.6. Pohodové letní poježdění na trailsech ve Volyni. *pumptrack contest *besttrick of day *highest air *grill party Video uvnitř!

JČR dirtová

Tak to letos vypadá na moc pěknou dirtovou sezonu, tady u nás na jihu. Teda pokud někdy přestane pršet a všechny dirty a trailsy nám vyschnou.

Volyně DIRT 2010
plán na jaro je jasný
24 porn bikes tour 2009

a já myslel, že už tahle firma nefunguje….. 24 bicycles porntour clermont-ferrand from djeep on Vimeo.

sport life 2009

Galerie na rajčeti

Trails movie- Oakley national trails champs

Videjko od Tchitchy…..

MX Nihošovice & Bahy v hale Jitex

Sobota byla opravdu nabytá, dopoledne jsem  s Petrem a Vítěrem vyrazil udělat do Nihošovic na mrázkovo trať nějaký fotky.

Sváteční polítání v pískovně

Byl svátek, 28. září,  měli jsme volno a tak jsem opět vyrazil do Strakonické pískovny. Tentokrát ve složení já, Petr, Pejwl a Mára. Fotky uvnitř.

Páteční focení ve Strakách

V pátek jsem vyrazil zajezdit do Strak….

Výlet s dudákama- kompletní galerie
Pejwl-footjam on the clay radius

Zdravim, Naučil jsem se konečně footjama tak jsem sestřihal  krátké video z našeho fajn rádiusu na dirtech . A tady je embedded by Embedded Video

S dudákama na výletě

Můj poslední prazdninovej víkend se musel poradne vyuzit, takze v sobotu ve 12,00 vyrazime ze strak. Plan byl jasny pojezdit dirty a park ve Starym Plzenci a potom hodit Dudáka do Klatov za ženskejma.