Exhibice na úkor katovické rezervy. Střelecká show volyňského útočníka Tomáše Škopka odstartovala již v první půli, kdy se trefil dvakrát. Hosté dokázali snížit Papežem po střele, která Mrázovi proklouzla na mokrém terénu mezi rukou a tělem.

Se začátkem druhé půle se však rozjel volyňský brankostroj naplno – hattrick završil Škopek a Chvosta proměnil penaltu po faulu na Macka, který vzápětí po výborném centru Kubeše sám zvýšil na 5:1. Pak vstřelil po krásné kombinaci svou čtvrtou branku Škopek. Do prázdné brány dorazil střelu Patrik Gašpar a na konečných 8:1 upravil v závěru ještě Havlíček.

Slavoj zhruba 150 divákům předvedl několik krásných akcí a v pohodě si připsal tři body. Navíc se opět přiblížil k vytouženému postupu, neboť Bavorov uhrál doma s Lomem pouze bod.

Volyně – Katovice B 8:1 (2:1). Branky: Škopek 4, Chvosta (pen.), Mack, Gašpar, Havlíček – Papež. Rozhodčí: Maroušek.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, L. Žák, Dvořák, Havlíček – Kubeš, Mack, Chvosta, Gašpar – Frk, Škopek. Střídali Myslivec a Pasler.

• Mladší přípravka: VOLNO

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ