Volyně vstoupila do utkání v Přešťovicích, kde hraje své domácí zápasy Civa Trans Rovná, aktivně a v první půlhodině byla jasně lepším týmem. Úvodní branku vstřelil po rohovém kopu Jana Kubeše hlavou Martin Dvořák. Poté ale fotbalisté Slavoje polevili, další šance neproměnili a přišel trest v podobě vyrovnání po poziční chybě v defenzivě. Velmi důležitým momentem byla branka do šatny ze 45. minuty zápasu, kdy se do šance probíjel kapitán Michal Chvosta, ale balon propadl k Havlíčkovi, který dorazil míč do prázdné branky. Bezprostředně po této trefě rozhodčí Poklop první polovinu zápasu ukončil.

Po přestávce se hrálo dlouho mezi vápny bez šancí na obou stranách, mužstva se předháněla v nepřesnostech. Hru Volyně pak rozhýbal střídající dorostenec Martin Frk, který byl také u pojišťující třetí branky. Povedený přetažený centr Rojíka totiž vrátil právě Frk pod sebe na Škopka, jenž pěknou střelou zvýšil na 3:1. Další vyložené příležitosti už ale Havlíček ani Škopek neproměnili a tak utkání skončilo právě výhrou o dvě branky.

Situace na čele tabulky se ani v 16. kole nezměnila. Bavorov zvítězil 5:2 ve Lnářích, náskok Slavoje na prvním místě tak zůstal pětibodový. Nezměnil se ani desetibodový odstup třetího Dražejova, který porazil 2:0 Katovice B. V příští kole přivítá Volyně desátou Doubravici, i v tomto utkání tedy bude jasným favoritem zápasu.

Civa Trans Rovná – Volyně 1:3 (1:2). Branky Volyně: Dvořák, Havlíček, Škopek. Rozhodčí: Poklop – Krejčík, Hejtmánek. Sestava: Mráz – Rojík, Myslivec, Dvořák, Malina – P. Gašpar, Mack (60. P. Žák), Chvosta, Havlíček (75. Frk) – Kubeš, Škopek (85. Pasler). Trenér Pikolon.

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA.
Dorost: Volyně – Vlachovo Březí 1:0
Starší žáci: Volyně – Vodňany 1:4
Mladší žáci: Volyně – Vodňany 2:0
Starší přípravka: Volyně – Chelčice 9:5
Mladší přípravka: Volyně – Blatná 12:4

Kdy na fotbal?

  • A tým: Volyně – Doubravice, sobota (19.4.) 17:00 ve Volyni – 17. kolo
  • B tým: Volyně – Nišovice, neděle (20.4.) 17:00 ve Volyni – 11. kolo
  • Dorost: Volyně – Strunkovice/Bavorov, sobota (19.4.) 09:30 ve Strunk. – 18. kolo
  • Starší žáci: Volyně – Junior St./Soused., sobota (19.4.) 10:00 ve Volyni – 18. kolo
  • Mladší žáci: Volyně – Junior St./Soused., sobota (19.4.) 11:45 ve Volyni – 18. kolo
  • St. přípravka: Volyně – Blatná A, neděle (20.4.) 10:00 ve Volyni – 4. kolo, sk. A
  • Mladší přípravka: Mladší přípravka má volno.

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ

Komentáře