Volyni se na hřištích soupeřů nedaří, připsala si druhou těsnou porážku v řadě za sebou, když po Vlachově Březí (0:1) nestačila ani na Bělčice (1:2). První polovina utkání skončila bez branek a v 54. minutě se Volyně dostala do vedení, když Němeček starší proměnil pokutový kop – 0:1. Hned za pět minut ale srovnal domácí kanonýr Hanzlík. V 74. minutě byl navíc vyloučen útočník Škopek a domácí v závěru svou přesilovou hru využili. Rozhodující gól vstřelil v 83. minutě střídající Říský.

Svěřenci trenéra Cimrhanzla, kteří mají na svém kontě 18 bodů, se po této porážce propadli na třetí příčku tabulky za první Hradiště (21) a druhé Chelčice (19).

TJ Sokol Bělčice – SK Slavoj Volyně 2:1 (0:0).

Branky: 59. Hanzlík, 83. Říský – 54. Němeček st. (pen.).

Rozhodčí: Šíma – Pekárek, Hornát.

ŽK: 2–2 (Krameš, Zeman – Malina, Mack).

ČK: 0–1 (Škopek).

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Chvosta, Dvořák, Malina – F. Gašpar (63. P. Gašpar), Němeček ml., Mack, Havlíček – Němeček st., Škopek. Připraven byl také Kopáček.Škopek.

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: Volyně – Drahonice 1:2 (0:2)

Dorost: Volyně – Sedlice 2:5 (1:3)

Starší žáci: Volyně – Zliv/Hluboká 0:7 (0:5)

Mladší žáci: Volyně – Zliv/Hluboká 0:12 (0:2)

Starší přípravka: Volyně – Blatná 4:2 (3:1)

Mladší přípravka: Volyně – Sedlice/Doubravice 7:5 (3:2)

Kdy na fotbal?

A tým: SK Slavoj Volyně – Strunkovice nad Bl., sobota (10.10.) 16:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: Škuthan – Pekárek, Bernas. DS: Karel Hoch starší.

B tým: SK Slavoj Volyně – Libějovice, neděle (11.10.) 16:00 ve Volyni – 1. kolo

Rozhodčí: Novotný.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Netolice, neděle (11.10.) 13:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: Lepič.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (10.10.) 10:00 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Zabilka.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (10.10.) 11:45 ve Volyni – 6. kolo

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná B, neděle (11.10.) 11:30 v Blatné – 8. kolo

Rozhodčí: Šlehubr.

Mladší přípravka: K Slavoj Volyně – Katovice/Hoštice, neděle (11.10.) 10:00 v Kat. – 8. kolo

Rozhodčí: Šedivý.