Slavoji se na hřišti Vlachova Březí nedaří, po postupu do krajské soutěže si odtud ještě neodvezl ani bod. Loni tam prohrál smolně 1:2, tentokrát 0:1. Tomáš Mráz tak pustil první gól v sezoně až v šestém utkání, postaral se o to ve 14. minutě útočník Kravčenko. Série bez inkasované branky se zastavila na cifře 464 minut. Na tento gól Volyně za celé utkání nedokázala zareagovat, poprvé v ročníku vyšla střelecky naprázdno a prohrála 0:1. Na prvním místě v tabulce se ale zatím nic nemění. Pouze bodový odstup se vymazal, Volyně je na čele s patnácti body, horší skóre má Hradiště a Chelčice.

FC Vlachovo Březí – SK Slavoj Volyně 1:0 (1:0). Branka: 14. Kravčenko. Rozhodčí: Vejčík – Schwarz, Heinzl. ŽK: 1–1 (Pečený – Havlíček). Přihlíželo 230 diváků.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Dvořák, Chvosta, Malina – F. Gašpar (60. Prihara), Mack, Němeček ml. (76. P. Gašpar), Havlíček – Němeček st., Škopek.

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: Volyně – Štěkeň B 2:4 (2:1)

Dorost: Volyně – Protivín 2:6 (2:2)

Starší žáci: VOLNO

Mladší žáci: VOLNO

Starší přípravka: Volyně – Vodňany 9:6 (4:3)

Mladší přípravka: Volyně – Vodňany 16:2 (10:2)

Kdy na fotbal?

A tým: SK Slavoj Volyně – Kestřany, sobota (26.9.) 16:30 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Brych – Klíma, Šedivý. DS: Václav Albrecht.

B tým: SK Slavoj Volyně – Předslavice, neděle (27.9.) 16:30 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Rynda.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Vacov, neděle (27.9.) 13:00 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Dunovský.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Protivín, sobota (26.9.) 10:00 ve Volyni – 4. kolo

Rozhodčí: Frček.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Protivín, sobota (26.9.) 11:45 ve Volyni – 4. kolo

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (26.9.) 11:45 v Dražejově – 6. kolo

Rozhodčí: Kolář.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (26.9.) 10:00 v Dražejově – 6. kolo

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ