2:0, 8:0, 2:0, 6:0 a 3:0 – Letošní výsledky Slavoje nahánějí strach! Pět zápasů a pět výher s čistým kontem. Naposledy z Volyně odjely s nepořízenou Stachy.

Úvodní branku sobotního duelu vstřelil až v závěru první půle Malina. Hosté byli stále ve hře o solidní výsledek, ale v 60. minutě byl vyloučen Pešl a lépe fyzicky připravená Volyně dokázala přesilovou hru zužitkovat. Nejprve zdojnásobil volyňské vedení Němeček starší a poslední hřebíček do rakve hostí pak zatloukl v 82. minutě střídající Pasler, který uzavřel skóre svým prvním dotykem s míčem po nástupu na hřiště – 0:3.

Hradiště navíc o den později doma podlehlo Strunkovicím nad Blanicím, Volyně tak zůstává jediným týmem se stoprocentním bodovým ziskem a na své pronásledovatele už má tříbodový náskok. K příštímu utkání svěřenci kouče Cimrhanzla zajíždějí na půdu Vlachova Březí, kde může překonat brankář Mráz magickou hranici 500 minut bez inkasovaného gólu. Zatím je na čísle 450.

SK Slavoj Volyně – TJ Sokol Stachy 3:0 (1:0). Branky: 39. Malina, 72. Němeček st., 82. Pasler. Rozhodčí: Hnilička – Kovařík, Hejtmánek. ŽK: 4–5 (Němeček st., Škopek, F. Gašpar, M. Dvořák – Foltýn, Záleský, J. Dvořák, Švarc, Heidenreich). ČK: 0–1 (Pešl). Přihlíželo 150 diváků.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Dvořák, Chvosta, Malina – Havlíček (78. Prihara), Němeček ml. (86. Kopáček), Mack, F. Gašpar – Němeček st., Škopek (82. Pasler).

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: Volyně – Pražák 3:1 (1:0)

Dorost: Volyně – Blatná 0:8 (0:3)

Starší žáci: Volyně – Vlachovo Březí 1:11 (0:5)

Mladší žáci: Volyně – Vlachovo Březí 1:2 (1:0)

Starší přípravka: Volyně – Sedlice/Doubravice 5:4 (3:2), Volyně – Bavorov 8:4 (5:4)

Mladší přípravka: Volyně – Chelčice 14:4 (6:1), Volenice 11:7 (8:4)

Kdy na fotbal?

A tým: SK Slavoj Volyně – Vlachovo Březí, neděle (20.9.) 16:30 ve Vl. Březí – 5. kolo

Mladší žáci: VOLNO – 3. kolo

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Vodňany, neděle (20.9.) 10:00 ve Volyni – 5. kolo

Rozhodčí: V. Rada.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Vodňany, neděle (20.9.) 11:30 ve Vodňanech – 5. kolo

Rozhodčí: Homola.

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ