Poslední domácí utkání nováčkovské sezony proti dvanácté Štěkni skončilo debaklem. Soupeř předvedl ostudný – místy až komický – výkon. Jediný gól hostí vstřelil v první půli z dálky po chybě brankáře Tomáše Mráze štěkeňský Havránek, ale v tu chvíli už stejně jen snižoval na 1:3. Úvodní pětačtyřicetiminutovku nakonec Slavoj opanoval 4:1.

V průběhu druhého poločasu si domácí fanoušci, kterým po posledním domácím utkání poděkovali za podporu v celé sezoně i předseda klubu Josef Hodonický a kapitán Michal Chvosta, několikrát žádali desítku. Volyňáci už ale svého bezmocného soupeře v závěru šetřili a po změně stran přidali tři góly – 7:1.

Volyně – Štěkeň 7:1 (4:1). Branky: Němeček st. 3, Dvořák, Mack, F. Gašpar, P. Gašpar – Havránek. Rozhodčí: Plaček – Hájek, Rynda. Přihlíželo 200 diváků.

Sestava Volyně: Mráz – P. Gašpar (Rojík), Dvořák, Chvosta, Malina (Myslivec) – Škopek, Mack, Němeček ml., Prihara – Němeček st. (Kopáček), F. Gašpar.

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: Volyně – Doubravice 1:1 (0:1)

Dorost: Volyně – Střelské Hoštice/Katovice 3:8

Starší žáci: Volyně – VOLNO

Mladší žáci: Volyně – VOLNO

Starší přípravka: Volyně – Vodňany 4:0 (3:0)

Mladší přípravka: Volyně – VOLNO

Kdy na fotbal?

A tým: SK Slavoj Volyně – Chelčice, sobota (13.6.) 17:00 v Chelčicích – 26. kolo

B tým: SK Slavoj Volyně – Doubravice, sobota (13.6.) 14:00 v Doubravici – nadstavba, 2. zápas

Dorost: SK Slavoj Volyně – Osek/Strakonice B, neděle (14.6.) 13:00 ve Volyni – 26. kolo

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Zliv, sobota (13.6.) 10:00 ve Volyni – 22. kolo

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Netolice, neděle (14.6.) 10:00 v Netolicích – 17. kolo

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Zliv, sobota (13.6.) 11:45 ve Volyni – 22. kolo

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Netolice, neděle (14.6.) 11:45 v Netolicích – 17. kolo

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Osek, sobota (13.6.) 14:30 v Oseku – 13. kolo, sk. B

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (13.6.) 10:00 v Dražej. – 13. kolo, sk. A

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ