Slavoj vstoupil do zápasu v Bělčicích velmi nešťastně, už od 15. minuty totiž prohrával po sporné penaltě, kterou proměnil Hanzlík – 1:0. Za tohoto stavu také první polovina skončila, ale Volyňáci se nevzdali a po přestávce vyrovnal záložník Antonín Mack.

A to nebylo všechno! Vedoucí branku Slavoje vstřelil obránce Martin Malina, který byl vyloučen v obou posledních zápasech, do kterých nastoupil, a tak se jej realizační tým rozhodl posadit tentokrát jen na střídačku. V Bělčicích šel do hry až na závěrečnou část zápasu netradičně na hrot útoku a hned prvním kontaktem s balonem poslal Volyni do vedení – 1:2! Svěřenci kouče Luďka Cimrhanzla však náskok neudrželi a v 89. minutě inkasovali vyrovnávací branku na konečných 2:2. Úspěšným střelcem byl Cibulka.

Bělčice – Volyně 2:2 (1:0). Branky: Hanzlík (pen.), Cibulka – Mack, Malina.

Sestava: Mráz – Rojík, Dvořák, Chvosta, Myslivec – Němeček ml., Prihara, Mack, P. Gašpar – Němeček st., F. Gašpar (Malina).

A tým: SK Slavoj Volyně – Lažiště B, sobota (16.5.) 13:30 ve Volyni – 22. kolo

B tým: SK Slavoj Volyně – Předslavice, sobota (16.5.) 17:00 ve Volyni – 13. kolo

Dorost: SK Slavoj Volyně – Zdíkov/Stachy, neděle (17.5.) 13:00 ve Volyni – 22. kolo

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – AFK Písek/Hradiště B, sobota (16.5.) 9:00 ve Volyni – 18. kolo

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – AFK Písek/Hradiště B, sobota (16.5.) 10:45 ve Volyni – 18. kolo

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Štěkeň, sobota (16.5.) 10:30 ve Štěkni – 9. kolo, sk. B

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Hošt./Sous., neděle (17.5.) 10:00 ve Vol. – 9. kolo, sk. A

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ