V sobotu 27. července sehráli fotbalisté Putimi od 17 hodin na domácím trávníku přípravné utkání proti Volyni. Putimští dokázali s Volyní držet krok, dvakrát dokonce nastřelili brankovou konstrukci. V domácí brance nastoupil David Vlček, náhradní gólman Volyně, který své dočasné mužstvo na úkor svých spoluhráčů několikrát podržel.

Putim  Volyně 0:2 (0:1). Branky: Chochol, Kabrna.
Sestava Volyně: Mráz – Rojík, L. Žák, Dvořák, Malina – Kubeš, P. Žák, Myslivec, Gašpar – Chochol, Chvosta. Střídali Prihara, Kabrna, Klich a Frk.

Hodnocení trenéra:

Libor Žák, Volyně: „Tímto utkáním jsme završili náročný týden, ve kterém jsme čtyřikrát trénovali v úmorných vedrech. Samotným zápas se hrál rovněž v neskutečném horku. Z nepochopitelných důvodů se nám k utkání nedostavili někteří hráči, kteří si musí v hlavě srovnat určité věci, jinak se s nimi asi rozloučíme, protože každý je nahraditelný. Jinak jsem s celým týdnem spokojen. Samotné utkání z naší strany nebylo dobré, na hráčích se projevila únava. Špatně jsme napadali a působili jsme ospalým dojmem, to ale přisuzuji náročnému programu a počasí. Neskutečnou překážkou pro nás byl náš dorostenecký náhradní gólman Vlček, který zaskočil v putimské brance a předváděl neskutečné zákroky. I díky němu jsme zvítězili pouze 2:0. Jinak chválím i dorostence, kteří se zapojili do přípravy s A týmem. Celý týden trénovalo 14 až 17 hráčů, což se nevidí pomalu ani u divizních týmů! Děkujeme Putimským, kteří na poslední chvíli nahradili v programu přípravy sousedovickou Westru, která duel v týdnu odložila, neboť by se prý její hráči nesešli.“

Více o volyňském fotbalu na Skslavojvolyne.cz.

Komentáře