Už zhruba měsíc se po celém kraji povídá, jakým způsobem začala Štěkeň „řešit“ své výsledkové problémy, když byla po polovině podzimní části krajské I. B třídy beznadějně poslední. Poté však přišlo až podezřele razantní zlepšení a týden před zápasem jsme byli v Oseku upozorňováni, jak se v poslední době ve Štěkni píská. Ale to, co tam rozhodčí skutečně předvedl, předčilo všechna očekávání.

Více k posuzování zápasu si přečtěte ve vyjádření prezidenta klubu Josefa Hodonického: „Po utkání jsem chvilku dokonce přemýšlel, že skončím, protože tohle bylo něco neskutečného. Už jsem nějaké zářezy zažil, naposled ještě předloni v okresním přeboru v Lomu a párkrát i v Sousedovicích, kde jsme hráli budějovickou skupinu I. B třídy a soupeři se nás chtěli zbavit. Ale tohle byl extrém, utkání bylo silně ovlivněno rozhodčími, kteří nás nepustili k ničemu, otáčeli fauly a některé momenty byly až úsměvné. Třeba když viděl náš hráč za nepatrný kontakt žlutou kartu a o 15 vteřin později za soupeřův skluz zezadu odpískal jen faul. Shodli jsme se, že ze zápasu nebudeme dělat žádnou vědu, protože když vás rozhodčí pomalu nepustí za půlku, tak holt nevyhraje ani Real Madrid. Navíc jsme přišli o vyloučeného Škopka, kterého domácí 70 minut zpracovávali a okopávali, až to bohužel nevydržel. Moc dobře věděli, že Tomáš je emotivní hráč, ale zrovna v tomhle zápase jeho vybouchnutí chápu. Možná šlo uhrát alespoň remízu 1:1, ale když kluci viděli, co se s nimi rozhodčí snaží provést, tak se i v oslabení do soupeře z pocitu křivdy vrhli a chtěli rozhodnout, přičemž pak zapomněli na zadní vrátka a inkasovali gól na 1:2. To přiznávám. Navíc jsme měli i smůlu, když měl Němeček starší balón pomalu na brankové čáře na noze, ale na příšerném trávníku mu míč vyskočil o drn až do ruky.“

Štěkeň – Volyně 2:1 (1:1). Branka: Němeček starší. ČK: 0–1 (Škopek).

Sestava: Mráz – Myslivec, Mack, Dvořák, P. Gašpar – Kubeš, Němeček ml., Chvosta, Prihara – Němeček st., Škopek. Střídali Havlíček, Neumitka a Frk.

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA (3.)

Dorost: Volyně – Stř. Hoštice/Katovice 2:1

Starší žáci: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA (7.)

Mladší žáci: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA (7.)

Starší přípravka: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA (7.)

Mladší přípravka: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA (3.)

Kdy na fotbal?

  • A tým: Volyně – Sousedovice, neděle (16.11.) 13:30 ve Volyni – 14. kolo
  • B tým: Konec podzimní části (3.).
  • Dorost: Volyně – Mirovice/Čimelice, sobota (15.11.) 10:00 v Mirovicích – 14. kolo
  • Starší žáci: Konec podzimní části (7.).
  • Mladší žáci: Konec podzimní části (7.).
  • St. přípravka: Konec podzimní části (7.).
  • Mladší přípravka: Konec podzimní části (3.).

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ

Komentáře