Volyně byla v utkání 10. kola krajské I. B třídy proti čtvrtým Lhenicím lepším týmem, ale doplatila na neproměněné brankové příležitosti a špatný vstup do druhého poločasu. Nakonec tak získali svěřenci trenéra Cimrhanzla alespoň bod za remízu 2:2.

Do vedení se Slavoj dostal po brance Tomáše Škopka, jehož střele předcházela pohledná kombinace s Jiřím Němečkem mladším. Hosté sice vyrovnali, ale vedení vrátil Volyni stoper Martin Dvořák pěknou hlavičkou po Malinově rohovém kopu. Za stavu 2:1 pro domácí mohl navýšit náskok Slavoje Jiří Němeček mladší, ale svou vyloženou příležitost neproměnil. Nástup do druhé půle se však Volyni nepovedl a po necelé hodině hry bylo vyrovnáno. V závěrečných 30 minutách byli domácí jasně lepším týmem, ale žádnou branku už vstřelit nedokázali. V 90. minutě utkání trefil nejlepší střelec týmu Jiří Němeček starší ze standardní situace jen lhenické břevno, a tak se body dělily.

SK Slavoj Volyně – SK Lhenice 2:2 (2:1). Branky: Škopek, Dvořák – Beran, Iliev. Přihlíželo 200 diváků.

Sestava: Mráz – Malina, Dvořák, Mack, Havlíček – Gašpar (Neumitka), Chvosta, Němeček ml., Kubeš – Němeček st., Škopek (Frk).

Jak hrály ostatní kategorie?

B – tým: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA (3.)
Dorost: Volyně – Sedlice 3:5
Starší žáci: VOLNO
Mladší žáci: VOLNO
Starší přípravka: Volyně – Katovice 2:8 (1:5)
Mladší přípravka: Volyně – Sedlice/Doubravice 4:5 (3:2)

• Mladší přípravka: Volyně – Hoštice/Soused., neděle (2.11.) 11:30 ve Volyni – 11. kolo

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGALERIÍ Z UTKÁNÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU WWW.SKSLAVOJVOLYNE.CZ