ODBOR VŠESTRANNOSTI 2019/2020

Rodiče a děti = pondělí 16-17 h: hry, říkanky, základní pohybové dovednosti, rozvoj pohyblivosti, obratnosti, koordinace pohybu, a to vše na základě her a ve spolupráci s rodičem, rozvoj vztahu rodič - dítě

Předškolní děti = pondělí 16-17 h: hry, říkanky, základní pohybové dovednosti, rozvoj pohyblivosti, obratnosti, koordinace pohybu, základy gymnastiky a cvičení na nářadí

Mladší žactvo - pohybové hry = středa 15:30-17 h: pohybové hry, míčové hry, základy gymnastiky a cvičení na nářadí, základy atletiky, koordinace pohybu, spolupráce, samostatnost, cvičení venku

Žactvo - atletika = úterý Ml. žactvo 16-17:30 h + St. žactvo 17:30-19 h: atletická průprava v tělocvičně i venku, atletické disciplíny, zpevňovací a průpravná cvičení důležitá pro posílení svalstva celého těla, hry

Žactvo - sportovní gymnastika = čtvrtek Ml. žáci 14:30-16 h + Žákyně 16-17:30 h + Žákyně pokročilé 17:30-19 h: sportovní gymnastika – prostná, nářadí (přeskok - švédská bedna, koza, kůň), lavička, kladina, hrazda, kruhy, bradla), rozvoj obratnosti, pohyblivosti, koordinace, prostorové orientace, taneční průprava, zpevňovací a průpravná cvičení důležitá pro posílení svalstva = velmi důležitá součást gymnastiky a dalších sportů (držení těla, práce paží a nohou, obraty, piruety, síla...)

Žactvo - tanec = středa 18-19 h: klasický i taneční aerobik, street dance, moderní tanec, latina, step-aerobik, overbally, gymbally, bosu, cvičení na hudbu, rozvoj pohyblivosti, koordinace, prostorová orientace, ladnost pohybu, estetika = ZALOŽENA TANEČNÍ SKUPINA

Žactvo - turistika (letní tábor pod Bethánem a v Kocelovicích, červenec): turistika, poznávání přírody, tábornické dovednosti, výlety za dobrodružstvím

Ženy - bodystyling = čtvrtek 19-20 h: klasický i taneční aerobik, stepaerobik, overbally, gymbally, bosu, posilování, balantes, pilates a další moderní formy pohybu a formování postavy, bodystyling, strečink, relaxace

Ženy - FIT = pondělí 18-19 h: kondiční cvičení, zdravotní cvičení na udržení a zlepšení fyzické kondice a na zlepšení zdravotních problémů; gymbally, bosu, overbally, pilates, prvky jógy, strečink, relaxace

Muži - FIT / nohejbal = úterý 19-20:30 h: nohejbal, florbal, sálová kopaná

Ženy a muži - badminton = pondělí 19-20 h: badminton rekreačně

Ženy a muži - florbal = čtvrtek 20-21 h: florbal rekreačně

Seniorky - zdravotní cvičení = středa 17-18 h: zdravotní cvičení pro zdraví a kondici

 

ODBOR SPORTU 2019/2020

Volejbal - ženy a muži = středa 19-21 h: rekreačně i závodně volejbal, tréninky, turnaje, přebory

Stolní tenis = muži "A" pondělí a pátek 18:00-20:00 h; rekreační hráči čtvrtek 18- 20:00 h; Žactvo pondělí 16:45-18:15: rekreačně i závodně stolní tenis, tréninky, turnaje, přebory