sobota,

..:: Co se dělo ::..

13.05.07No... ehm... nebyl to úplně vydařený koncert... minimálně tedy ze strany rytmické alko sekce:)

06.05.07Hlasujte pro nás! Odměna bude sladká Abychom byli správně trendy, přihlásili jsme se do několika soutěží:) Proto kdybyste náhodou neměli co dělat a chtěli si trochu zaklikat, tak nás můžete podpořit zde: RFP, Hybajnaplac, Music 2007

08.04.07S radostí oznamujeme, že kapela má novou trianglistku. Jmenuje se Verča a bude se svým novopečeným taťkou především dohlížet na aranže:) Tak vítej na Zemi, děvče:)

25.03.07Březen končí a my máme za sebou jeden z nejakčnějších koncertních měsíců. Praha, Tleskač a Pod čarou. Vydařilo se, a už se těšíme na volyňské narozeniny v dubnu:) Děkujeme všem, kteří přišli v sobotu a nedali se zlákat tragickou reprezentací:)

11.03.07Tleskači jsou za námi... zaškodili jsme jim dost:) Nebyl to úplně nejvydařenější koncert, ale aspoň jsme si zase po dlouhé době zkusili hrát do poloprázdného parketu:) Ale i tak děkujeme všem ovážlivcům, kteří nám zkoušeli zatleskat:) za dva týdny v Písku to snad bude lepši...

05.03.07Fotky ze sobotní akce najdete na webu fotografa... tedy na tomto odkazu . Díky Petře:)

04.03.07Praha dobyta... a jede se dál:) Děkujeme Vlastě a Petře za pozvání, Cápkovi, Roubalovi, Michalovi, Štěpánovi za bedňákování a taxikaření, Fílovi za bicí, Náčelníkovi & company za zpěvový aparát a Temperamentu za půjčení basového zvučidla. A samozřejmě také všem, kteří přišli a bavili se.:)

25.02.07Letošní březen bude první měsíc naší existence, kdy budeme hrát každý víkend. Začínáme 3.3. v Praze, pokračujeme o týden později ve Volyni s Tleskačem (9.3.), pak si asi v sobotu zopákneme Kryry:) a minitour zakončíme v píseckém divadle Pod čarou s plzeňskými Podstolem (24.3.). Sami jsme zvědaví jestli to všechno přežijeme:)))

10.02.07Tentokrát jsme zkoušeli v Pekle, které zbylo po Šibřinkách. Jestli se to tam za chvíli nezabordelí, tak by z toho mohla být úplně exkluzivní zkušebna:) jinak jsme dodělali Skvělou holku a možná ji budeme hrát už na březnových koncertech...

05.02.07No... aby toho nebylo málo, tak jsem dneska odeslal přihlášku do České rockové ligy. A když to vyhrajeme, tak Lang dostane asi nový bicí... ale vzhledem k tomu, že spíš ctíme coubertinovské olympijské heslo, tak asi nevyhrajeme, a tím pádem se nemusíte bát žádných kvalitativních posunů:)))

04.02.07Na www.garazmistr.cz začala soutěž Garážmistr. Pro kapely jako my by měli hlasovat fanoušci jako vy:) Pokud byste nás chtěli podpořit, stačí se zaregistrovat na webu soutěže a kliknout na nás:) Navíc můžete vyhrát hudební Nokii 5300...

21.01.07Kryry se vydařily. I když jsme hráli první, tak už v předsálí místního KD čekalo plno fanoušků kvalitní hudby:) Odehráli jsme si svojí klasiku a pak začala smršť akcí, který asi budeme muset sepsat do nějakýho většího reportu. A máte se na co těšit:)) Chtěli bychom ještě poděkovat milým hostitelům za nocleh a krutopřísňácky dobrej oběd:)

15.01.07Tak trochu jsem nás zase přihlásil do nějaký soutěže. Tak kdybyste měli v únoru náladu a chtěli nám zvýšit šance na nějaký to lepší umístění, tak klikněte na www.garazmistr.cz. Kdybychom náhodou dosáhli na nějakou z cen, tak bychom se pak s vámi určitě nějak podělili:)

02.01.07Vítejte v novém roce. Hned jak začal, tak se nám v rozpisu koncertů urodilo pár novinek. Vypadá to, že budem hrát jako o život, a tak kdo nás chce vidět, tak bude mít možná víc šancí než v loňském roce. A to nejen ve Volyni.:) Jinak jsme překvapivě stále v hitparádě rádia musicoasis.cz, a tak nám můžete poslat nějakej ten hlas, ať si trochu polepšíme.)

24.12.06Letošní rok se nám celkem vydařil, a tak bychom chtěli poděkovat všem, kteří jsou nám podporou a inspirací za výdrž. Jesli přežijete dnešní kaprománii a ty kvanta dárků, tak přejeme krásný marný rok 007.Vaše M|S...

11.12.06Chtěli bychom poděkovat rodičům, Bohu, a akademii:) za druhé místo v hitparádě rádia musicoasis.cz. Otevřete lahváče a budeme rádi za váš hlas i v příštím kole, ať tu Singhaiu předběhneme:))

11.12.06Cédéčka jsou pryč. Rozhodli jsme se ale, že vám k Vánocům nadělíme nové placky. Necháme na vás, jakou verzi chcete. Jestli stávající bílé (k nahlédnutí zde)nebo černé (k nahlédnutí zde). Nápady nebo připomínky kdyžtak nechte na guestbooku, ať nemusím dělat anketu:)

05.12.06Tak je to tu:) První hitparáda... Rádio MusicOasis zařadilo naši Žízeň do své hitparády. Tak jestli vám nebude zatěžko jednou kliknout (třeba každý den), tak budeme rádi:) Hlasování najdete na této adrese

03.12.06Tak to byla paaaaarty. Písek nám svědčí, a tentokrát jsme to rozjeli ve velkém stylu. Trochu jsme to tam museli rozhýbat:) Jinak klasika... jedenáctka stále zrádná a rum nebezpešně dobrej:) Škoda, že Paluba konči...

20.11.06Ve čtvrtek jsme poprvé okusili pódium na Křemelce ve Strakonicích. Před námi tam poskakovaly podivné holohlavé postavy, ale Zavada přitom zůstal na baru. Zvláštní... Jinak jsme už skoro vyprodali všechna cédéčka, a tak si můžete stáhnout další dvě písničky.

12.11.06Cédéčko pokřtěno... Rumalej se ukázala jako hodně nebezpečná písnička:) Křtící minitour bude pokračovat ve čtvrtek, 16.11. ve strakonické Křemelce. Kdo toho tedy v sobotu neměl dost, tak má celkem šanci:))

04.11.06Za týden už budeme křtít cédéčko. Je dost možné, že to bude do konce roku poslední volyňský koncert, tak jestli nás chcete vidět, tak si to přijďte užít:)

24.10.06Trochu jsem zapracoval na prezentaci a už jsme i na myspace. Kdo chce, tak tam najde i další písničky z našeho nového cédéčka, které už konečně držíme v ruce:) A zájemci si jej mohou zakoupit už v před křestem, respektive o víkendu u Boty.:)

20.10.06Cedéčko odesláno do Loděnic:) Přiští týden na zkoušce se tak můžete těšit na přísun blýskavých disků. Jsem jenom zvědav, jestli se ještě něco nepokazí:)

12.10.06Tak už je hotová prvni finální verze cédéčka. Děkujeme hifistovi z Technet.cz, který nad ním strávil několik bezesných nocí:) V sobotu bych to zkontroloval a příští týden to může být konečně hotový... snad:)

05.10.06Pozorní návštěvníci si jistě všimli, že se nám trochu změnilo menu a přibyly nějaké rubriky. Už dnes si můžete objednat naše první CD. Bližší informace včetně dvou ukázek najdete v rubrice nahrávky. Samotné cédéčko ještě není k dispozici hotové, ale objednávky samozřejmě přijímáme předem:))

03.10.06Pár fotek z nahrávání už můžete najít v rubrice fotky a nebo rovnou na tomto odkazu.. Teď se pracuje na obalu a na speciálním obsahu samotného cédéčka.

01.10.06Třídenní nahrávací maraton máme za sebou. Pocity jsou ještě moc čerstvé, abychom to mohli nějak posoudit. Křest je naplánován na Martina, tedy na 11.11.. Zahrát by měli pravděpodobně ještě Nohama nad zemí a GooS. Fotky ze studia se na stránkách objeví v dohledné době a asi se dočkáte i nějaký tý muziky. Ale nezapomínejte, že v našem případě to není chyba ale vlastnost...:) Jinak jsme si včera zahráli na Zavadových narozeninách v Zálesí. V jednu ráno a se zrychleným Langem to nemohlo dopadnout lépe:)

24.09.06Tak koncert v Albrechticích jsme museli zrušit kvůli studijním povinnostem nejmenovaných studentů. Vypadá to ale, že bychom si mohli zase po půl roce zahrát v Písku. Ale to asi až v prosinci. Jinak nahrávání se blíží a nervozita stoupá:)

05.09.06Ku příležitosti koncertu popové královny poprvé odtajníme něco z archivu naší kapely. Spolupráce s božským Láďou byla sice trochu náročná, ale přesto se nám s Louise Veronicou docela pohodově hrálo. Tajný výsledek naší práce najdete na tomto odkazu.

22.08.06Kromě toho, že jsme zaskočili publikum na koncertě VHS, kde už chyběla jenom věta *Vy to nechápete, ale vaše děti to budou milovat:)*, máme i nový písničky. Na zkoušce se objevilo něco jako druhý hlas a v plánu je ještě jeden song. Tvůrčí období snad poslední dobou nebere konce:)

20.08.06Včera jsme porušili první přikázání a hráli jsme s VHS. Bez Roubala a bez Jeníka. Náhodou jsme se přichomejtli ne jejich koncert. Hráli jsme super, vůbec jsme se neslyšeli, ale publikum nás nějak úplně nepochopilo:)

31.07.06Dny bez koncertů jsou tak šedé. Jsou to teprve dva dny od te chvile, kdy Most pronesl památnou větu: *Malý panáky jsou jenom ztráta času.* Koncert na festivalu VOKULE byl opravdu vydařený. Klaplo všechno, kromě Roubalovy účasti. A hráli jsme dokonce dvakrát, i když druhé vystoupení bylo mírně poznamenané tou bouřlivou atmosférou:)

16.07.06Dneska jsme byli okouknout studio, ve kterém budeme v září nahrávat. Asi to bude náročné jak pro Honzu Kapáka, tak pro nás. Jenom jsme zvědaví, jestli to tam s námi tři dny vydrží:) K tomu jsme udělali na zkoušce další šlágr, který se nese tentokrát v indie stylu.

03.07.06Začaly prázdniny. Most se vrací do Volyně. Lang má novou práci. Roubal nemá čas. Takže všechno při starém:). Na světě je i plakát na červencovou akci. A tak můžeme v klidu začít zkouškové období práce a odříkání, během něhož bychom se měli připravit na nahrávání...

20.06.06Páteční koncert byl opravdu vydařený. Hráli jsme od půl druhý a do střítežského deja vu už moc nezbývalo. Jak jsme hráli moc nevíme, protože jsme se sotva slyšeli, ale báječně jsme si to užili. Až na Mosta, který byl jako tradičně nespokojen:))

30.05.06Pro ty, kteří nás ještě nemají dost, hrajeme 16. června na velkém sále Na Nové. Samozřejmě ve Volyni:) Vypadá to, že bychom měli hrat tak od půl dvanactý plus minus....

27.05.06Tak cestovatelé už by měli být zpátky... Další zkouška bude 10. června. Uvidíme, jestli nám cizina dodala trochu inspirace:)) Minimálně rytmická sekce by měla předvést kombinaci francouzského šarmu a španělské vášně:))

16.05.06My se z tý Volyně asi nevyhrabeme:) viz koncerty....

15.05.06Všechno důležité ze sobotního koncertu už je sepsáno na volyne.info ve článku Love Parade: Sbohem Mácho, poezii života teď píší kapely... Tak čtěte, poetové:)

13.05.06Dneska po osmé začne další koncert na malém sále Na Nové. A my poprvé ve Volyni budeme hrát první. Hurááá... Tím pádem, kdo nás chce vidět bez Roubala, tak ať přijde včas:)

08.05.06Joee umělec vyblejsknul na sobotní zkoušce pár artových imagefotek:) Najdete je ve fotogalerii:))) Jinak ještě tenhle týden zkusím doplnit další texty. Ale nic neslibuju:)

07.05.06Tak aby toho nebylo dost, tak jeste Roubal zjistil, že příští sobotu nemůže hrát na Love Parade. Takže ti, kteří překonají lennost a nebo studijní náladu, uslyší něco neslýchaného:)

03.05.06AKTUÁLNĚ: Sobotní koncert se zrušil. GooSové nahrávají cédečko, a tak asi radši budem celej den zkoušet nový písničky a pak půjdem na punkrockový večírek na malém sále ve Volyni:) V červnu si ale na Křemelce pravděpodobně zahrajeme.

01.05.06Svátek práce a měsíc lásky... Hurááá:) Za poslední týden se urodilo pár novinek. V září nahráváme cédéčko. V sobotu možná hrajem na Křemelce a týden potom na volyňské Love Parade. V červnu si asi zahrajeme na Moravě a na prázdniny se rýsuje minimálně jeden festival. Jinak Most udělal další písničku... Je úplně k neudržení:)

17.04.06Trochu se vychválíme:) Životní dvojkoncert jsme zmákli na jedničku. Lang přežil a skoro ani nemusel nasazovat úsporný režim. Částečně mu pomohla Mostova nová finta s přetrženou strunou:) Fotky najdete v naší fotogalerii. Speciálně pro Cápka jsme zařadili jako samozřejmý přídavek fetující skauty. A jejich cool factor asi trumfne i Rumalej. Volyňský koncert byl v super a ten písecký ještě lepší. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál:)

12.04.06Polovina dubna je tady, a s tim příchází i tradiční narozeniny volyne.info. V sobotu si s nama zahraje středoškolská kytarovka Mrazák, Oversway a budějovický Defekační reflex. Tak doufáme, že se přijdete podívat. Komu ta ostuda nebude stačit, tak může ještě zajet v neděli do Písku, kde si zase brnknem s Nohama nad zemí a strakonickou MaMuMou.

26.03.06Poslední zkouška před narozeninami volyne.info byla překvapivě v kompletní sestavě. Připraveno je tak deset písniček, z nichž je půlka úplně, ale úúúúplně nová. Takže je možná na co se těšit. Zkoušku jsme zakončili v Nahořanech na koncertě spřízněné kapely 200 zbraní. Jinak jsme už opravdu internacionální kapela, protože podle posledních zpráv už ve Volyni stabilně nepřebývá ani jeden z členů kapely:)

06.03.06Takže... Deset písniček na koncert je připraveno. Zkouškový maraton nás stal dvoje baterky, šest strun kytarových a jednu basovou. K tomu přibyly dva zhmožděné prsty a trocha krve. Ale tato oběť přinesla výsledky. Teď jenom nezapomenout. A hlavně se doučit texty:) Velkou proměnou, doslova liftingem, prošel Berry vlasáč. Na dubnovém koncertě se tak můžete těšit na řadu novinek, které jen dokazují nevyčerpatelný zdroj inspirace a hudební geniality. Tím jsou samozřejmě naše prokleté osudy:)

05.03.06Zkouškový maraton začal. Po mírně nepovedeném startu, za který si dneska Roubal vysloužil plno vtipných narážek a významných pohledů od zbytku kapely. Každopádně pět nových hotovek je na světě a zítra už budeme jenom pilovat a pilovat. Je tak možné, že na dubnovém dvojkoncertu přijdem se skoro kompletně novým repertoárem.

01.03.06Hurá hurá hurá. Protože GooS odpadli jak z narozenin volyne.info, tak z koncertu v Písku, vybrali si pořadatelé ještě lepší náhrádu. Nás. hehe:) Tímto tedy oznamujeme, že den po narozeninách volyne.info ve Volyni, budeme k vidění i v Písku na Palubě. cha

18.02.06Protože zkoušku už do konce února nestihneme, musíme veškerou svou snahu (marné) nasměrovat na kapelní soustředění na začátku března. Hodnotné dary od fanoušků, které by nám dodaly trochu potřebné energie a inspirace jsou nadšeně vítány:) P.S. V sekci texty se objevily nové přírůstky:)

30.01.06Divadelníci nám zablokovali zkušebnu, a tak se teďko sobotní zkouška odkládá:( Náhradní termín je příští sobota, 11.2. jestli se teda zase něco nepřihodí:(

16.01.06Nejlepší zkouška za poslední rok je za námi. Na světě jsou tři nové písničky od nového textaře. Proto, vítej v týmu Hrubče. Nové přírůstky brzy najdete v textech. Most už zpívá skoro všechno a Roubal by se měl snad objevit na příští zkoušce. Perlička na závěr. Most po půl litru kvalitní whiskey dokonce chválil Langa...

24.12.05Šťastnýýýý a veselýýýýý!!!!!

19.12.05Tak to máme za sebou. Poslední letošní koncert dopadl tak jak dopadl a novoroční předsevzetí zní jasně - zkoušet, zkoušet a zkoušet. Protože jestli nebudeme zkoušet, taxe na to můžem rovnou vykašlat:(

25.11.05Koncert se blíží a my máme v sobotu pravděpodobně klíčovou zkoušku, na které se rozhodne o tom, jestli budem hrát nějaké nové písničky nebo ne:) Mezitím se stalo pár vtipných věcí, jakože třeba Berrz dostal dobře mířený úder do kukadla a Roubal má novou práci.

16.10.05Konečně byl odhalen talent členů rytmické sekce a ta si zahraje v pořádně dodělaném Kurvíkovi sólo. Jinak se přinesl konecne na zkoušku Jeník a bylo to znát. Lang se možná bál víc než bylo třeba:)))

18.09.05První zkouška od května ukázala, že skleróza je běžná už i u takových mladíků jako jsme my. Děkujem Oversway za zapůjčení klíčů od tajné zkušebny:) Lang se vrátil, a pomalu se zase dostává do své obvyklé, oslnivé formy. Objevil se náběh nové písničky, in progress jsou asi dva texty... takže to možná půjde...:) Budem se ale muset ještě hodně učit:)))

04.09.05Tak nakonec jsme o prázdninách nehráli nikde. Ale byli jsme pro jistotu na všech plakátech:) Snad jsme moc lidí nezklamali, ale jestliže se nějak dáme dohromady, sejdeme se na zkoušku v nové zkušebně a uděláme nějaké nové písničky, tak se určitě s námi budete moci vidět na předvánoční veselici, kterou by mělo pořádat volyne.info. A když ne, tak někde jinde:) a jindy:)))

13.08.05Tak jako by toho letos nebylo dost, tak se na nás valí další pohromy. Marek si zlomil ruku, Lang zneuctil teenagerskou modlu Jirku Mádla, Roubal je zase pořád mimo a zbytek kapely ovládají podivné choutky jako třeba World of Warcraft. Další hraní, které by mělo být 28. srpna v Katovicích teda záleží na momentálním duševním rozpoložení a odvaze zahrát bez zkoušky, a s Langem:)

16.07.05POZOR POZOR!!! S politováním sdělujeme, že na volyňském minifestivalu bohužel z rodinných a zdravotních důvodů NEVYSTOUPÍME:( Ale jestli se nám povede uspořádat aspoň jednu prázdninovou zkoušku, tak budem hrát snad někdy na konci srpna... toť vše. Howgh.

26.06.05Prázdninový fahrplán už je na světě, a tak jsme se nějakými záhadnými řízeními osudu ocitli na playlistu letního festivalu ve Volyni. Ten by měl proběhnout 30. července a na anglickém trávníku za hotelem Na Nové. Už teď vímě, že naše sestava bude zase mírně pozměněná, ale aspoň mame prostor pro nějaké to překvapeni:) Ještě budeme asi hrát v Katovicích na konci srpna. V červenci snad budeme mít nějaký zkoušky, a uděláme snad nějaký písničky:) Toť zatím vše.

11.06.05Vyrazili jsme s Roubalem okouknout, jak to hraje těm "klukum americkejm". Popravdě se koncert Green Day nedá dost dobře popsat několika slovy. Zkusím to tedy vystihnout, i když určitě ne dostatečně přesně, slovem jedním. Bylo to KEWL. Jestli mě někdy políbí můza, tak o tom asi napíšu i nějakou reportážku:) Jinak se rýsuje nějaky hraní na prázdniny a oznamuji, že věkový průměr kapely zase o trochu stoupnul:(

23.05.05První akce mimo strakonicky okres se docela vydařila. Sice jsme hráli poprvé v Písku, poprvé na Palubě, poprvé první a poprvé bez skalních fans, ale statečně jsme podali kvalitní výkon, za který se nemusíme stydět. Zahráli jsme novou písničku, Most rozšířil svůj arzenál technických problémů a povedlo se nám rozhýbat minimálně jednoho epileptického tanečníka:) Kdo nebyl, může litovat... Navštívil nás i fotograf nejmenovaného společenského magazínu. Hodně vydařená byla i cesta domů, při které si žádná benzinka nemohla být jistá...

16.05.05Po celkem vtipném víkendu se začínáme chystat na první koncert mimo strakonický okres. V sobotu hrajeme v Písku s Nohama nad zemí, Stopami v písku a Divokým západem. Kdo chce vidět tu strašlivou ostudu, tak ať se staví v hospodě Paluba po osmé večer. Jinak máme konečně taky odznaky/placky, které tam asi budou volně ke koupi:)))

30.04.05Lang se vrátil!!!

17.04.05Další koncert v nouzovém režimu jsme zvládli bez větších problémů. Děkujeme MaMuMě, že nám půjčila bicí i s bubeníkem:) Mahony to zmáknul, i když s náma zkoušel jenom půl hodinku před koncertem. Děkujeme všem věrným fanouškům za podporu. Jenom bychom rádi pokárali Mostův alkofanklub, protože opíjet nám kytaristu během koncertu se nedělá:)))

10.04.05Dnes je to rok, od našeho prvního vystoupení na střítežském Crazy Festu. Kdo si chce připomenout, jak jsme to tehdy prožívali, tak si může přečíst tento článek. Těm, kteří tam byli, a viděli náš tristní výkon, děkujeme zato, že do těch tří hodin vydrželi, a neutekli při našem prvním pokusu o veřejné hraní:)))

29.03.05První jarní, a taky i letošní:) oficiální zkouška byla opět plodná. Konečně máme novou písničku. Modrý kurvík se tak nepovaloval v sekci texty zbytečně:) Touto písničkou jsme trochu zabrousili do ska a možná ji zahrajeme už na narozeninách volyne.info. Chtěli jsme také nafotit nějaké superfotky. Kvůli tomu jsme vytrhli od rozdělané práce i profesionálního fotografa, ale nakonec bylo focení zmařeno Mostovo impetigem:( Marek nebude na narozeninách hrát, a tak na koncertě představíme záskok záskoku, se kterým si dáme odvážně jenom jednu zkoušku před samotným koncertem. Tak se máte na co těšit:))

12.03.05Tak a máme první živák. Není to žádný zázrak, ale když si přimyslíte kytary, tak ty písničky možná poznáte. Trochu jsem váhal, jestli to vůbec na web pustit, ale nakonec jsem zahodil veškeré zbytky soudnosti, co ve mě ještě zbyly, a jsou tam. V sekci download tedy najdete pár nových mp3 z našeho posledního vystoupení Na Nové, za které děkujeme Vláďovi von Strakonitz. Doporučujeme při poslechu sedět a něčeho se držet:)

10.03.05Protože se z Mosta stala po několikapanákovém rozhovoru s Vilémem Udatným uznávaná hvězda a lepí se na něj jedna fanynka za druhou, dostala se mu ta čest a má už druhý wallpaper. V sekci download také najdete naše předčasné blahopřání k velikonocům. Velká velikonoční zkouška se totiž blíží.

05.03.05Máme za sebou první velké vystoupení s velkými kapelami. Podle ohlasů publika jsme odehráli jeden z lepších koncertů, i když našli se i ostří kritici:) Ostudu jsme si snad ale neuřízli. Z koncertu bychom měli mít v dohledné době i nějakou nahrávku, tak jsme sami zvědaví, jak to bude znít. Jinak pro bulvár zajímavá informace: Berryho basa si zahrála už i se Zničehonic, což z ní dělá po hraní s kapelami Ausgerechnet, Markantní úbytek mechanických krtků, Oversway, Mrazák a samozřejmě MS, nejzkušenějšího člena kapely:)))

03.03.05Tak v sobotu už zase hrajeme. A zase ve Volyni. Jelikož nemáme žádnou novou písničku, tak si asi potom naordinujeme nějakou tvůrčí pauzu. Kdyžtak v sobotu hrajeme druzí, hned před Totálním nasazením.

16.02.05Tak předšibřinkovská zkouška byla opravdu kvalitní. S tou naší zkouškovou docházkou je to čím dál tím horší. Tentokrát jsme se sešli ve složení basa, Most a Eda z Mrazáku na bicí. Bylo to zábavné, leč zbytečné. Roubal vyhrožuje zkouškou na tuhle sobotu. Asi by to chtělo, protože za týden máme koncert:) Franta se nám nějak úplně odrodil a místo zkoušení se svou milovanou kapelou se radši oddává mrzkému týrání těla a pokoušení štěstí při sjíždění alpských masivů na úzkých prkýnkách. Ale dobře mu tak. Až bude zase na koncert nemocnej, taxe mu nikdo divit nebude.

04.02.05Dějou se věci veliký. Jeník si jede příští tejden pro novou hlaholici a před oblíbenou sokolskou slavností si asi dáme nějakou tvůrčí:) zkoušku. Jinak nás na přelomu února a března čekají dva koncerty, který snad nějak úspěšně zvládneme. Všechny zveme na benefiční akci Romance pro křídlovku a o čtrnáct dní později na velkou akci s Totálním nasazením a 200 zbraní. Předem děkujeme fanklubu za podporu:)

30.01.05První letošní koncert jsme odehráli už jako tradičně v pozměněné sestavě. Jeník nemá pořád trumpetu a Franta byl nemocnej. Možná si svou chorobou vykopal malý pěvecký hrobeček:) Roubal s Mostem to nějak odzpívali a snad se to našemu oblíbenému fanklubu líbilo. Ještě jednou Lence, Magdě a Elišce blahopřejeme k osmnáctým narozeninám. A snad na dalším koncertě, který bude možná koncem února.

30.12.04Na VaSila asi dlouho nezapomeneme. Jeníkovi se tam totiž ztratila trumpeta. Proto vyzýváme všechny, kteří by o ní mohli něco vědět, aby se nám ozvali. Odměna jistá. Děkujeme.

28.12.04No tak, jak bych to napsal... Děkujeme pořadatelům VaSila za pozvání, ale nejsme si úplně stoprocentně jisti, jestli to, co jsme tam předvedli, naplnilo jejich představy:) Nebyla to sice úplná marná snaha, ale i tak z toho nemáme moc dobrý pocit. Tak trochu vystřízlivění po úspěchu minulý týden. Ale je to za námi a my spějeme dál vstříc světlým zítkřům:) Tímto jsme ale zakončili koncertování v tomhle roce...

20.12.04Zázraky se dějí a Marná snaha v nové sestavě rozzářila malý sál Na Nové. Povedlo se nám to všechno na jedničku, a to musel zpívat Roubal s Mostem. Každopádně hrajeme 27. prosince v Zálesí na VaSilovi, a ještě k tomu úplně poslední. Takže Bůh ví, co z toho vyleze.

17.12.04Tak nás zítra čeká koncert a po Vánocích další. Jestli se nám to povede ví asi jenom hvězdy:) Jinak bulvární plátek ceskyrock.cz opět zveřejnil pěknou snůšku fám a nepotvrzených informací o naší kapele. Tak to je pro dnešek asi všechno... Hezké svátky a veselého Silvestra.

05.12.04Lang je pryč, ale Marek vypadá, že to zmákne s grácií. Až na ty naše konce do ztracena:))) Každopádně jsme trochu aktualizovali seznam našich budoucích koncertů. Roubal má nový kombo a je z něj celej heen. Most prý cvičí jako blázen a Berrz dneska poslal svoji Jolču na generálku k nejmenovanému odborníkovi z nejmenované hudebky:) Možná, že už z něj nebude trhač strun:)))

30.11.04Tak máme nového bubeníka. Ten starý nám dneska odjíždí. Kdo se chce s Langem osobně rozloučit, tak má šanci dneska do osmi hodin na ruzyňském letišti v Praze. Co si bez něj počneme:)))

14.11.04 A je to tady. Lang jede vařit kamsi do Skotska a Franta odjíždí na hory. Tím pádem je naše vánoční působení značně ohroženo. Možná se blíží konec té staré dobré MS, kterou všichni dobře znáte. Jak to nakonec dopadne nikdo neví, ale každopádně vás budeme informovat o aktuálním dění v kapele. Sháníme dočasného bubeníka...

18.10.04Lang zase neodjel, a tak jsme uspořádali další zkoušku. Sice byla mírně ovlivněna nepříjemnými klimatickými podmínkami, ale celkem to šlo. Jeňýg už se docela trefuje do písniček a Lang podal další ze svých nezapomenutelných výkonů. A to jak na zkoušce, tak den předtím u Boty:)

03.10.04Marná snaha má nového člena a jsme zato rádi. Ke všemi oblíbené rytmické alkosekci tak přibyde sekce dechová. Jeňýg z legendárních B.V.K. je ode dneška novým trumpetistou naší kapely. Jak budeme znít všichni dohromady se můžete dozvědět na připravovaném prosincovém koncertě:)

13.09.04Další koncert je za námi. Tentokrát byl z kategorie povedených. Zahráli jsme všechny nový písničky. Přidávali jsme jako diví a největší úspěch měla Mostova vypalovačka od o-zone. V přidávacím šílenství jsme si švihli i rozdělanou impprovizačku Vybleju i rejži, která s velkým aparátem zní docela dobře. Dostali jsme pozvánku na nějaky koncerty, ale bohužel nás opouští Lang, a tak z toho asi nic nebude. Možná že dáme poslední veřejnou zkoušku s Langem v sobotu v garáži číslo 25. Uvidíme...:) Děkujeme našemu, respektive Movstovu, fanklubu za podporu:)

24.08.04Tak poslední zkouška zněla trochu jako White Stripes... Naší úchvatnou produkci nám totiž nekazil ani jeden kytarista ani pokoutný zpěvák, který se někde zapomněl. Proto jsme s Langem všechny podmínečně vyhodili:) A cvičíme na koncert sami:)

17.08.04Tak a je to tady... Další koncert za dveřmi. Máme přibližně deset písniček, a tři rozdělaný. Jinak celkem nic novýho - Franta začal zpívat, Berrz přetrhl další dvě áčka, Roubal si dal zkouškovou pauzu, Most už odjel zpátky domů učit bůhví co a Lang se připravuje na pozdní sběr vína ve Francii, čímž ohlašujeme tvůrčí pauzu v měsících říjen a listopad. Přidali jsme nové texty do textů.

02.07.04Tak kapela se trochu probrala z mrákot a sehnali jsme prázdninovou zkušebnu. Infiltrovali jsme se to slavné garáže číslo 25. Máme jeden a půl nové písničky. A to je asi všechno:) Jinak slavnou reportáž o našem koncertu si můžete přečíst na českém rocku.

19.04.04Tak první povedený koncert je za námi... Na druhých narozeninách volyne.info jsme museli i přidávat, respektive opakovat:))) Fotky najdete ve volyňské fotogalerii a reportáž se v dohledné době objeví na našich stránkách a volyne.info.:)

03.04.04Začínáme pozorovat poněkud zvýšenou náklonnost k alkoholu některých našich členů. Tyto hvězdné manýry se objevují především u Langa, Franty a Roubala:) Každopádně máme první kotlíkářskou předělávku a v sobotu se chystáme na první desetiminutový koncert:)

22.03.04Po víkendové megadetoxzkoušce s chemikářem Mostem nás už čekají jenom dvě pidizkoušky a pak už první neoficiální koncert ve Střítěži. Bůh nás ochraňuj. NAšli jsme už i prvního antifanouška, který nás vyhodil ze zkušebny:)A v očekávání už jsou dvě další písničky. Všeho do času. Chystáme první rozhovor a na světě je také první video našeho souboru...

28.02.04Tak Franta přežil první zkoušku s MS a stal se novým zpěvakem. Más sice hlas jako Roubal, ale zpívá mu to dobře. Příští zkouška by měla být ve znamení nových songů a pravděpodobně pokračující Roubalovy deprese:)

17.02.04Za poslední zkoušku s Mostem jsme v podstatě dodělali ty naše 4 kousky a Most vymyslel i ploužák, an kterej ale nemáme slova:( Jinak v neděli zkouška být nemohla, protože se Roubal strašně ..... a ještě v půl druhý odpoledne nebyl schopen komunikovat, natož vstát z postele:) Takže tenhle týden snad nazkoušíme víc a možná už i s novým zpěvákem:)

18.01.04Do nového roku s novou odrhovačkou aneb Jirka a Máňa ve tříakordové smršti. Tak by se dala popsat naše nová vypalovačka. Jinak děkujeme Cápkovi za odvoz našeho mohutného aparátu a za objektivní nekritiku našich songů:) Přidali jsme nějaké wallpapery na plochu a poslední verze textů všech našich čtyř písniček:) Máme první nahrávku, ale na net ji nedáme:) a POŘÁD SHÁNÍME ZPĚVÁKA:)

24.12.03Marná snaha vám všem přeje šťastný a veselý... a ať vám naježí:) Včerejší superzkouška, na které jsme vychytali Vlasáče a Čonga mi praskla moje první životní struna. Jinými slovy Áčko v pyheli:) Vzhledem k tomu, že všechny písničky máme od D, je to dost problém:) Ale i tak... další písnička je skoro na světě... Jmenuje se Marná snaha a příští zkoušku ji určitě doděláme...

12.12.03Další veselá píseň je na světě a podle objektivních kritiků (berrz a lang) je lepší než ta první:) V sobotu měl bERRZ první koncert se Chcýplym šnekem... vostuda největší, ale přežili jsme:) Do dlouhého seznamu našich sponzorů se zařadila Jana Kahovců, které děkujeme za zapůjčení motorového přibližovadla:) Už se těšíme na Ježíška a na Mosta:)))))

07.12.03Možná jsem se unáhlil, ale včera jsme celou zkoušku pilovali Čong Tinga a upřímně řečeno... musíme se ještě hodně, hodně učit:) Jinak s náma hrál po dlouhé době zase mostecký kytarový mág se svou 4% kytarou, a zkoušku na chvíli poctil svou návštěvu Big Bake:)

01.12.03Oznamujeme světu, že první oficiální píseň Marné snahy je na světě. Má vše co má mít... rychlost, důraz, vtipný text a optimální délku:)

26.11.03Po sobotní zkoušce, na které jsme odhalili Roubalovy skryté schopnosti jsme konečně dali dohromady jednu celou písničku a začali zkoušet Roubalovu prvotinu. Roubal zpívá jako Bůh, a jestli ho Jana nezabije, tak možná ani nebudeme muset shánět zpěvaka... samozřejmě, že když se ozve Avril, tak je věc jasna:))) Jinak konkurs na potencionálního zpěváka/čku jsme přesunuli na leden... takže kdo xce, tak ať se ozve na mejla nebo nás může oslovit v některé z volyňských občerstvoven:)

03.11.03Ve světle nových skutečností se z Roubala stal nejoblíbenější člen kapely, anóbrž sehnal vybavenou zkušebnu. Kéž by mu zato nevypadaly vlasy jako Mostovi:) Každopádně máme v sobotu něco jako zkoušku, na které možná zhudebníme Modrého Kurvíka... Gott mit uns:)

14.09.03Tak jsme nějak přežili koncert novejch kapel, a zjistili jsme že nás ještě nikdo nezná. Škoda. Každopádně už máme komb a Lang vykřikuje něco o bicích, tak uvidime. Jinak jsme měli další zkoušku, na které se Most zase jenom předváděl. No comment:) Roubal opět vyhozen a přijat:)

01.09.03... a neustále sháníme někoho, kdo by byl schopen a ochoten si s námi zazpívat. Na pohlaví nezáleží:)

27.08.03Most se odjel učit na státnice, který dělá už za týden, Roubal je někde na trupiu se svou girlfriend, a bERRZ s Langem si hrají na dělníky V Hošticích. Každopádně po práci cvičíme, aby z nás byli ti praví muzikanti.....:)

 ..:: aktuality
..:: koncerty
..:: kapela
..:: nahrávky
..:: texty
..:: media
..:: shop
..:: fotky
..:: napsali o nás
..:: linky
..:: kontakt
..:: guestbook

myspace.com
bandzone.cz
myspace.com
copyright marná snaha 2003 / webdesign by bERRZ / b4u web !ndustry